Heyka kochani
Pierwszy wpis w kategorii 

lifestyle

01.35 w nocy londyńskiego czasu.. w Polsce jeszcze później:) Tysiące myśli w głowie i pomysłów… na bloga.. na paznokcie… na mój własny mały paznokciowy sukces… i na eszte bereszte ( jak to moja druga brzydsza połówka mówi),  czyli itp. itd. Bo przecież człowiek po to pracuje żeby mu było lepiej;) Mój myshiak już śpi przewracając się z boku na bok pochrapując, a ja móżdząc cichutko klepię w klawiaturę :)

Pierwsza myśl:) Nie śnią wam się paznokcie po nocach? Paznokciowe zdobienia?;) Mi codziennie :)

Jak to wszystko ogarnąć? Praca: powiedzmy 40 godz. w tyg. wychodzi 50 licząc ze wszystkim od 13.00 do 23.00. Czemu tak? Ja nocny marek jestem !!! Nie budzić mnie wcześnie rano bo ugryzę ;) Chodzę spać? No chodzę :) 3.00 – 5.00 rano.

Przed pracą: kawka mała czarna bez cukru pół litrowy kubek ;) śniadanko, godzina musi być dla mnie bo pobiję ;) ogarniam maile, nadrabiam korespondencję, paznokciowe nowinki, fora, Nails Company, Sweet Nails, Paznokcie.fm,  forum wzorki info, wizaż pl, sprawdzenie co się w świecie dzieje i już.

mala czarna bez cukru

Kolejna godzina: ogarnięcie siebie, chaty a zwłaszcza kuchni, z gotowaniem szybkiego obiadu włącznie:). Ryż, makaron,ryyż, makaaaron,ryyyyżżżż???!!! Zawsze z mrożonką i vegetą bo to szybko tanio i wygodnie i tak 5 dni w tyg.:) Myshiak  zbastował!!!  Już nie je woli w pracy zjeść hehe ;) A ja mówię jedz!!! Bo na drugi raz ryż  ci ugotuję z cebulą i łłooooooo hehehe

Potem boom boom boom praca praca praca lookam 23.00 już???!! Na szybko jem – nie jem… wypad do łazienki ogarnąć się na bóstwo i do piżamki nie spać. Myshiak pochrapuje już… do pracy rano, a ja do kompa buch!!! :) maile, korespondencja, rachunki, banki, cuda wianki, eszte bereszte boom :)

Burza mózgu:

Może nowe szkolenia dla was? Co gdzie i jak? Jakie pomysły na wpisy?? Przydało by się parę ciekawych filmików nakręcić, coś pozmieniać. Przydało by się być na bieżąco z paznokciowymi newsami, nowinkami, forami. Może jakąś nową akcję reklamową zrobię?

02.22 londyński czas, ptaki już u mnie śpiewają za oknem, u was też?;0 Może poszukam paznokciowe modelki i zrobię promo? Paznokciowy sklep? A czemu nie? Jakie ciekawe lakierowe kolory dokupić? Może gdzieś się doszkolić? Eeeee jak zwykle tutaj u nas w Londynie nic nie ma ;)  Aaa… zapomniałam, jeszcze posiedzieć nad moim wordpressowym blogiem bo czasem coś się zatnie ,zgrzytnie, html nie działa, eszte bereszte.

Matkooooo 3.00 -5.00 am londyński czas:) Finito spać!!!! Ojjj Madzia Jasionowska pewno się ze mnie teraz śmieje mogła by w tym temacie sama wiele ciekawego powiedzieć ;)

A weekend jak weekend, cały tydzień nadrabiam!!! :) sprzątanie, pranie, zakupy, gotowanie, gdzie ryżu ani makaronu z mrożonką a`la vegeta nie uświadczysz !!! :) Jedyne dwa dni w tygodniu pyszny polski obiad: zuuupaaaaaa !!!:) Ok żeby nie było zdolności kulinarne też mam i czasem mięsko też upiekę lub coś tam a coooo.Wieczorem… Jak myshiak wolne ma, oglądamy jakiegoś ambitnego filma.

Niedziela jak się uda leniuchowanie i opierniczanie się: muza, filmy, zaległe książki, maska na twarz, maska na włosy, peeling na doopę, push up na cycki, mani na ręce… eszte bereszte koniec :)

CHYBA ZROBIĘ PROTEST: DAJCIE MI DOBĘ 48 GODZIN!!!
PLIZZZZ BO OCIPIEJĘĘĘ !! :)

PO CO TO WSZYSTKO?? ŻEBY BYŁO LEPIEJ ;)