Jestem w Polsce na 3 tyg. Yyyyyyeeeyyyyy zakupowe szaleństwo czas zacząć:) Tym razem padło na firmę Mistero Milano. Kojarzycie ich lakiery hybrydowe?? Kto kojarzy i ich używa może się wypowiedzieć;) Można by kupować i kupować i kupować… Nie pytajcie ile wydałam pieniędzy heh.

Więc zacznę od żeli.

Jeśli chodzi o żele hybrydowe, czy lakiery tupu soak off, na podstawie mojego teraźniejszego doświadczenia mogę polecić 3 renomowane dobrze i długo prosperujące na polskim oraz angielskim rynku firmy. Shellack, Gelish,i Mistero Milano.

Shellack wiadomo jakie ceny. uuuuu.. głowa małaaaaa… ale za jakość się płaci.  Gelish: już troszkę lepiej… jakość bardzo dobra na równi z Shellackiem. I Mistero Milano: chyba najbardziej przystępne ceny.

Zarejestrowałam się na stronie Gelish UK; rejestracja i zakup lakierów tylko dla stylistek paznokci z certyfikatem, gdyż jest to salonowa marka i w detalu jej nie dostaniecie. Cena jednego lakieru 20 funtów netto plus Vat. za 15 ml. Więc podejrzewam w UK może być jednak troszkę drożej niż w Polsce. Bo z tego co wiem W polsce Gelish kosztuje kolo 80 do 100zł buteleczka? A przydało by się mieć chociaz jakiś podstawowy zestaw;) W Polsce  można kupić żele chyba nawet bez certyfikatu?? Omg… Chyba że to są podróby na co bardzo uważajcie. Nic tak na całym świecie nie jest podrabiane jak właśnie  Shelack i Gelish.

Ok. Wracając do hybryd z Mistero Milano, oto co zamówiłam:

Gel PASTELLO CHIARO light pastel

  • Pojemność 6 ml
  •  Kod: 9379
  • Cena 19,90 zł

gel-pastello-chiaro-light-pastel (1) gel-pastello-chiaro-light-pastel

Efekt: czysty kolor
Krycie: kryjący
Pełne krycie: 2 wartstwy
Czas utwardzania w lampie: 120-180 sek. UV
Krycie: zdobienie, manicure

Kolekcja żeli MULTICOLORE to zbiór najpiękniejszych kolorów, które oczarują Twoje klientki. Precyzyjnie dobrana wartość pigmentu gwarantuje trwały kolor oraz brak ryzyka powstawania przebarwień. Innowacyjna formuła pozwala na całkowite pokrycie paznokcia jedną warstwą żelu. Rzadka konsystencja umożliwia pomalowanie paznokci jak tradycyjnym lakierem jak również na tworzenie fantazyjnych zdobień. Kolorowe żele MULTICOLORE dają także możliwość precyzyjnego cieniowania tła paznokci. Zastosowanie stabilizatorów koloru sprawiło, iż nawet po dłuższym czasie nie używania żelu, zachowuje on swoją jednolitą barwę i nie wymaga wcześniejszego wymieszania. Dzięki temu ryzyko powstawania zapowietrzeń zostało znacząco ograniczone.

Sposób użycia: Warstwę kolorowego żelu nakładać zawsze na bazę z akrylu lub żelu. Po utwardzeniu w lampie UV przemyć warstwę dyspersyjną.

OSTRZEŻENIE: Produkt przeznaczony jest wyłącznie do użytku profesjonalnego.

Kolejny żel:

Gel GRIGIO MISTICO grey

  • Pojemność 6 ml
  •  Kod: 9315
  • Z 19,90zł na 13,90 zł wyprzedaż

gel-grigio-mistico-grey

gel-grigio-mistico-grey (1)

Nie wiem dlaczego ale uwielbiam pastelowe kolory. I kupując dany kolor już wiem jak on będzie wyglądał na palcach klientki. Też tak macie?? ;) A jak z waszymi hybrydami z MM ?? :) Ceny żeli hybrydowych na MM znajdziecie już od 40 zł wyprzedaż do 50-60 zł włącznie normalna cena.