Od dłuższego czasu poluję na rękę z Esential Nails. Niestety dalej są dosyć drogie. W Polsce możecie taką nową rękę kupić TUTAJ ale nie wiem jak potem dokupicie osobno do niej akcesoria. Natomiast w UK oryginalna strona Esential Nails TUTAJ.


Bardzo często  możecie spotkać różnego rodzaju aukcje na angielskim EBAY Jeśli dobrze poszukacie wyjdziecie na tym na swoje.

Ja chyba jednak nie za dobrze trafiłam bo:
Oryginalny zestaw do ćwiczeń tzw. nail trainer z Esential Nails kosztuje 69 funtów. Kliknijcie w obrazek a przeniesie was do sklepu.

ORYGINALNY ZESTAW DO CWICZEN ESENTIAL NAILS

Ja natomiast zapłaciłam za używaną rękę na aukcji 56 funtów  razem z przesyłką.

reka do cwiczen esential nails

 

Profesjonalny Zestaw do cwiczen nail trainer

Czekam na przesyłkę, ale już wiem że nie będę miała w zestawie oryginalnej płytki DVD z instruktarzem, nie mówiąc o ilości tipsów. O tym że brakuje paru rzeczy dowiedziałam się dopiero po zakończonej aukcji. Poza tym nie jestem pewna stanu użytkowania. Oby ręka okazała się w  bardzo dobrym stanie.

Oczywiście wszystkie akcesoria do ręki typu tipsy płytka DVD itd. możecie dokupić sobie osobno na Esential Nails.

Podsumowując: Używana ręka 56 funtów. Dokup oryginalnej płytki DVD z przesyłką 8 funtów. Plus może dodatkowo tipsy. Jeszcze nie wiem dokładnie czego w zestawie brakuje.

Tak naprawdę zaoszczędziłam 8 funtów w dół, i wyszłam na tym jak Zabłocki na mydle….

Zastanawiam się czy nie oddać, ale znając moją osobowość nie robię dupy z gęby. Słowo się u mnie liczy i jak kupiłam i zapłaciłam to trudno. Wiedziałam na co się piszę. Informacja przy zakupie wyraźna: Zwrotów nie przyjmujemy. Transakcja przez PayPala zrobiona. Finito.

Więcej info na temat ręki tutaj:

Oddałybyście i kupiły nową czy nie??

Jak się nie sprawdzi to będę nią mogła chociaż mojego lubego od czasu do czasu podrapać po plecach, albo postraszyć w nocy ;) I tyle w tym temacie :/