Firmę CND która produkuje lakiery Shellac powinna znać każda szanująca się stylistka paznokci. Nieprawdaż?

Otóż z tego względu że jest to naprawdę wiodąca i dobrze ugruntowana markowa paznokciowa firma na światowym rynku, na jej podstawie każdy próbuje zbić kokosy nie zawsze metodą fair play, a szczerze mówiąc o taką właśnie zagrywkę unfair dopiero co wschodzących i wybijających się paznokciowych firm właśnie mi chodzi.

JAK SIĘ NIE DAĆ NABRAĆ NA PODRÓBY
I Z JAKĄ TAKTYKĄ UNFAIR PAZNOKCIOWYCH FIRM MOŻESZ SIĘ SPOTKAĆ
ABY NIE DAĆ SIĘ NABIĆ W PRZYSŁOWIOWĄ BUTELKĘ.

SŁYSZAŁAŚ O PODRÓBACH SHELLACA, LUB BYŁAŚ W SIÓDMYM NIEBIE MYŚLĄC ŻE WŁAŚNIE JESTEŚ SZCZĘŚLIWĄ POSIADACZKĄ ICH LAKIEROWEJ KOLEKCJI PO CZYM OKAZAŁO SIĘ ŻE KTOŚ ZROBIŁ CIĘ KRÓTKO MÓWIĄC W JAJO??

Otóż nie wiedziałam jeszcze do nie dawna że istnieje coś takiego jak podróbki shellac. Dopóki nie spotkało mnie to osobiście.
Wiadomo dobra szanująca się ugruntowana firma z dobrymi produktami nie jest tania.
Jeśli chcesz zabłysnąć wśród innych paznokciowych stylistek i wyrobić sobie renomę, bazuj na produktach Shellac firmy CND. Nie są tanie. OK.

ALE DO RZECZY. LOGO CND ZNASZ?? Jeśli jeszcze nie? Popatrz poniżej.

cndlogo

shellac

WSZYSTKO CO NA TEMAT FIRMY CND i ich shellac-a POWINNAŚ WIEDZIEĆ.
ORYGINALNE STARSZE I NAJNOWSZE OPAKOWANIE, I NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ

oryginalne opakowanie shellac

W NOWYM OPAKOWANIU: Ciemna szyjka butelki, nazwa koloru lakieru napisana na przodzie butelki, krycie cienia dodane z tyłu butelki, butelka powinna być biała lub czarna przy denku i przy szyjce biały pasek. Na butelce dodany napis POWER POLISH To tak ogólnie.

Najnowsza butelka:

oryginalny shellac

Starsza butelka z którą też się możesz jeszcze spotkać:

shellac

JAK MNIE NABILI W PRZYSŁOWIOWĄ BUTELKĘ !!! :)

Jeśli nie słyszałaś nic na temat lakiero-żeli firmy CCO to może i dobrze:)
U mnie w UK jest to dość rozpowszechniona marka bazująca na renomie CND Shellac, jak dla mnie w dość perfidny sposób. No bo skoro sama dałam się nabrać, a myślałam że mnie to już nic nie zaskoczy;)

Czasami robię zakupy przez e-bay bo to najwygodniej,bo mieszkam w UK więc dostęp do polskich marek nie za duży,czasem znajdziesz fajne tańsze deal-e itd bla bla bla… I ZACHCIAŁO MI SIĘ SHELLAC-A !!!

OTO CO ZNALAZŁAM I CO MNIE SKUSIŁO !!!

CCO UV NAIL GEL Soak Off Kit with 10 CND Shellac Remover Wraps Professional Polish coat 36W light Kit Lamp set included Top Coat, Base Coat, Cleanser, Remover and 10 Colours

ZESTAW STARTOWY 10 ŻELI HYBRYDOWYCH DO TEGO 10 PASKÓW DO ICH ŚCIĄGANIA ,LAMPA, DO TEGO LAKIER BAZOWY,LAKIER WYKAŃCZAJĄCY, CLEANER I PŁYN DO ŚCIĄGANIA. Fajny deal? ;)

CCO CND

CCO shellac wraps

Nie wiedziałam wtedy jeszcze  że te lakiero-żele to nie jest oryginalny Shelac CND, tylko że firma CCO podpina się pod nich w swojej ofercie, załączając do swojego zestawu np. jeden oryginalny produkt CND dla zmyłki. W tym przypadku oryginalne paski CND Shellac ok. Ale lakiery i cała reszta już firmy CCO.

podróbka shellac

DRUGA OFERTA:
CCO Professional UV/LED Nail Gel Starter Kit + 1 Any Shellac Colour Genuine Gel

cco podstawowy zestaw

No i mamy tak: remover, cleaner, lakier bazowy czyli base coat, lakier wykańczający czyli top coat, plus 1 szt lakieru kolor do wyboru. Gdzie haczyk? 47 KOLORÓW SHELLAC!!! Podpinają się? Oczywiście że się podpinają pod SHELLAC-A. Dla nie uświadomionych jak ja jeszcze parę tygodni temu, KOLOR SHELLAC TO NIE TO SAMO CO LAKIER SHELLAC. FIRMA TYLKO PODRABIA KOLORY LAKIERÓW SHELLAC-A. TAKA JEST RÓŻNICA ;)

cco top base coat

KUPIŁAM BAZĘ I TOP COAT SHELLAC?? OCZYWIŚCIE ŻE NIE . ZMYŁKA. WIADOMO ŻE ZAWSZE NA POCZĄTEK KUPUJESZ BAZĘ I TOP COAT, A POTEM DOBIERASZ DO TEGO LAKIERY. ŻEBY BYŁY Z TEJ SAMEJ FIRMY. I CO? DOBRAŁAM SOBIE SHELLACA Z CCO HEH.!!! ŚWIĘCIE PRZEKONANA ŻE CCO TO JAKAŚ NOWA LINIA CND SHELACA. NIEŹLE JADĄ NA SHELLACU!!! Więc zamiast Any Shellac color gel powinno być Any soak off gel. Czy any soak off CCO gel.

Mam nadzieję że hybrydy  CCO mi się sprawdzą. Chociaż już przestały mi się podobać ze względu właśnie na ich politykę poniżej pasa. I mądra blondynka po szkodzie :)

ZWRÓĆ UWAGĘ NA LOGO LAKIERÓW FIRMY CCO I JAK JAWNIE PODPINAJĄ SIĘ POD SHELLAC-A

shellac podróbkaPODOBNE LOGO DO CND SHELLAC?

I znów zamieszanie!!!! Bo Shellac to Shellac. Jeśli coś nie jest Shellac nie ma prawa się nazywać Shellac tak? Co najwyżej może się nazywać lakierem hybrydowym lub inaczej soak off gel, czyli lakier który wymaga do ściągnięcia namoczenia paluszków w acetonie. Shellac to nazwa zastrzeżona dla CND?

Uważajcie na firmy które próbują mieć w swojej nazwie nazwę Shellac. Bo może się okazać że wcale nią nie są!!!  A TUTAJ CO MAMY? LOGO CCO, NAZWA TOP COAT-U SHELLAC I NAZWA BASE COAT-U SHELLAC.

shellac podróbka firmyALBO COŚ JEST SHELLAC ALBO NIE JEST SHELLAC.

podróbka firmy shellacNIE MOŻE BYĆ CCO SHELLAC BO TO JUŻ NIE SHELLAC TYLKO CCO. Proste?
POZA TYM FIRMA CCO BAZUJE NA STARSZYCH BUTELKOWYCH ETYKIETKACH CND SHELLAC-A.

cco color coatPODOBNE BUTELKI DO CND SHELLAC?
CO FIRMA CCO MÓWI O SOBIE?:

cco o shellac

NAJPIERW MÓWIĄ O SOBIE: że są głównym dystrybutorem żeli UV na Wielką Brytanię, i że dokładają starań aby ich lakiery były jak najwyższej jakości. OK. Każda firma siebie chwali.
A DLACZEGO JUŻ PARĘ LINIJEK TEKSTU PONIŻEJ PODPINAJĄ SIĘ POD SHELLAC? Już nie mówią o sobie. MÓWIĄ O SHELLAC. Czym jest lakier Shellac? Lakier Shellac jest następną generacją w pięknych paznokciach. Formuła lakieru oznacza,że lakier nie schodzi, nie jest taniej jakości i nie blaknie jak w przypadku innych zwykłych lakierach, ale utrzymuje się do 2 tygodni. Nie niszczy paznokci jak akryle lub inne salonowe zabiegi.

I NA KONIEC. JAK TO SIĘ MA OD NASZEJ STRONY STYLISTEK? PRZYKŁAD:

Radzimy Paniom zwracać uwagę na to, jak wygląda buteleczka lakieru Shellac, gdyż zdarza się, że zaczynamy klientce ściągać poprzednią hybrydę i okazuje się, że aceton nie chce jej poruszyć. Oznacza to, że w poprzednim salonie, założono podróbkę hybrydy, która ma zbyt dużą domieszkę żelu, by można było ją usunąć w sposób nieinwazyjny lub że położono kolorowy żel. Bywa też tak, że kosmetyczki w niektórych salonach, po prostu powołują się na Shellac`a, a w rzeczywistości oferują produkt, który nie ma z nim nic wspólnego. Butelkę Shellac`a bardzo łatwo rozpoznać: na froncie posiada logo producenta CND i zawsze jest w kolorze zbliżonym do tego, który później będzie widoczny na paznokciu. Charakterystyczna jest również czarna zakrętka.

Zwracajcie uwagę na butelkę i logo Shellac-a we salonach. Żeby wam nie zrobili podróby. Mam nadzieję że hybrydy CCO się sprawdzą. A już chciałam się wam pochwalić ech!!!! Mieliście podobne tego typu doświadczenia?? Czy tylko ja taka naiwna? Logo podobne i butelka też i jeszcze jawnie podpinają się pod Shellac.

A TAK MI SIĘ MARZYŁ SHELLAC !!! Dam wam znać czy  hybrydy CCO się sprawdziły. Jeśli szukacie jakiejś tańszej alternatywy żeli soak off. Swoją drogą dlaczego ludzie tak bardzo lubią jeździć na czyjeś ciężko wypracowanej marce? Nie lubię jak ludzie robią ze mnie blondynkę !!! Bo swój rozum mam. A że jestem kobietą to i coooo!!! Przynajmniej ktoś mnie zrobił w bambuko z lakierem do paznokci  ZA 30 FUNTÓW a nie np. z kupnem auta lub motorówki bo to by było dopiero coś;) JAK DOBRZE BYĆ CZASAMI KOBIETĄ;)

DALIŚCIE SIĘ KIEDYŚ NABIĆ W TAKĄ LAKIEROWĄ BUTELKĘ?

ZOBACZ FILMIK NA TEMAT LAKIERÓW CCO