[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=LIc2UbN2Mw8[/youtube]

pedzel-plaski-6-zdobienie mistero milano

 

Pędzel przeznaczony do zdobnictwa przestrzennego metodą akrylową, wykonany z wysoko gatunkowego włosia czerwonego sobola. Stożkowy kształt zapewnia niespotykaną kontrolę nad masą akrylową, pozwala na dowolne modelowanie kształtu. Odpowiednia impregnacja włosia podczas procesu produkcji zapewnia jego długotrwałą żywotność. Naturalne włosie czerwonego sobola charakteryzuje się bardzo wysoką elastycznością i odpornością na trwałe odkształcanie. Ergonomiczna rączka wykonana została ze szlachetnego drewna, dzięki czemu jest trwała i przyjemna w dotyku. Rozmiar pędzla 6, długość włosia 11 mm, szerokość 5 mm.

Dla mnie pędzel płaski tzw. koci języczek  do akrylu rozmiar nr. sześć jest idealny. Świetnie nim się wykonuje zdobienia przestrzenne. Pędzel pozwala tworzyć perfekcyjne akrylowe kwiaty oraz inne wzory wymagające dużej precyzji. Jeśli chcesz „lepić” małe kwiatki i listeczki to koci języczek nr 2 i 4  a do większych kwiatków bardziej przestrzennych  to nr 6 będzie miodzio :)
Jak go użytkować i o niego dbać? : Dokładnie czyścimy w Liquidzie lub w Brush Cleanerze aby nie pozostały żadne resztki akrylu. Zanurzamy tylko włosie pędzla, tak aby nie odkształcić końcówki pędzla. Po oczyszczeniu pędzel suszymy na płasko.

Oczywiście nie mówię że pędzel jest idealny dla wszystkich. Jest on idealny dla mnie. Powiem wam tak: Wiodących na rynku firm jest wiele i prześcigają się  w co raz to lepszych produktach. Niekoniecznie to musi być Mistero Milano. Jeśli to jest dla ciebie Indygo to również ok.

Może to głupie porównanie ale to tak samo jakbym Wam doradzała moje perfumy no chanel 5 ,a w efekcie okaże się że każda z was lubicie zupełnie inna nutę zapachową . Nie jest tak? Testuj ! Jeśli posiadasz koleżanki z branży zwróć uwagę na jakich pędzlach pracują i przyjrzyj się im. Potrzymaj w dłoni albo poproś czy możesz taki pędzel wypróbować.