Zwłaszcza jeśli prezenty rozdaje tak renomowana paznokciowa firma jak Mollon Pro.

mollon-pro-przesylka-dpd

Przy okazji poprosili mnie o przetestowanie
ich nowej oferty promocyjnej lakierów hybrydowych.

mollon-pro-hybrid-shine-system-testujemy

ZESTAW PROMOCYJNY 3 X HYBRID SHINE SYSTEM PLUS BASE AND TOP 2IN1 GRATIS – MOLLON PRO
Cena schodzi w dół ze 148 zł na 105,00 

 Promocja ważna do końca roku czyli 31 grudnia, lub wyczerpania zapasów.
Dotyczy tylko kolorów z linii hybrid shine system.

Na pewno warto się pokusić o zakupienie ich promocyjnego zestawu. Jeśli nie załapiecie się na ten, to z pewnością będą inne. Bo to, że produkty francuskiej firmy Mollon Pro są naprawdę dobrej jakości nie ulega wątpliwości. Francja to w końcu świat mody, dobrych perfum i kosmetyków.

zestaw-promocyjny-3-x-hybrid-shine-system-plus-base-and-top-2in1-gratis-mollon-pro

W zestawie dostajecie 3 x Hybrid Shine System Color 8 ml.
Czyli wybieracie sobie z zestawu dowolne 3 kolory lakieru hybrydowego z linii hybrid nail system, po 8 ml. każdy. Rynkowa cena koloru 8ml bez promocji to 35,00 zł. Nawet gdybym miała kupić ich kolory osobno mówię wam że warto.

Powiem wam że 8 ml w buteleczce jak na domowe warunki to naprawdę sporo. Tym bardziej że lakiery są bardzo dobrze napigmentowane, i 2 warstwy koloru wystarczą na długo.

mollon-pro-profesional-kolekcja-lakierow-hybrydowych-hybrid-shine-system

Do tego baza i top w jednym czyli
Hybrid Shine System Base and Top – 2in1 UV/LED 12 ml NOWOŚĆ !!!
To dostajecie jako gratis w cenie 43,00 zł.  Tyle musiałybyście zapłacić gdybyście chciały go mieć osobno. I macie 2 produkty w jednym. Warto mieć 43 zł w kieszeni? Warto.

base-and-top-2in1-uvled-hybrid-shine-system-mollon-pro-12ml

baza-i-top-2in1-uvled-hybrid-shine-system-mollon-pro-12ml

Jak to się sprawdza w praktyce.

Zarówno baza jak i kolor nie pieką w lampie podczas utwardzania. To dlatego, że mają konsystencję normalnego lakieru do paznokci, a nie żeli UV. Przez co też lepiej i łatwiej się je ściąga. Baza i kolor nie ucieka z paznokcia, i nie kurczy się w lampie.

Kolor nie ślizga się po bazie, co ułatwia nam aplikację. Lakiery nie rozpływają się i nie zalewają nam skórek. Czas utwardzania Lampa UV 36 watt- 2 minuty, Lampa LED-60 sek. Lampa CCFL-90 sek. Nie ma problemu z marszczeniem się koloru i bąblami.

mollon-pro-hybrid-shine-system-base-coat

Koloru nie trzeba przemywać zanim nałożymy top coat. Top coat nakładamy bezpośrednio na warstwę dyspersyjną. Co jest ważne utwardzony kolor nie brudzi pędzelka z topcoatem.

Jeśli już chcemy przemyć warstwę dyspersyjną cleanerem, gdybyśmy chciały nałożyć jakieś zdobienie, kolor delikatnie brudzi wacik. Nie wpływa to jednak na wygląd paznokcia. Kolor po utwardzeniu pozostaje na paznokciu.

dlaczego-schodzi-kolor-z-hybryd

Top coat faktycznie nadaje głębi koloru, i jest takiej samej konsystencji jak lakiery kolorowe. Po przemyciu cleanerem nie traci swojego blasku. I jedna cieniutka warstwa wystarczy. Nie kurczy się w lampie, więc nie ucieka z wolnego brzegu paznokcia. Po utwardzeniu nie pozostają dziury :)

mollon-pro-hybrid-shine-system-top-coat

Co do kolorów, 2 cieniutkie warstwy koloru są wystarczające, przez co cała stylizacja nie wygląda na ciężką, jak byśmy miały nałożony żel, tylko nosiły klasyczny lakier.

Są bardzo dobrze napigmentowane, przez co zaoszczędzamy na produkcie, i na naszej kieszeni. Przed użyciem kolor trzeba dobrze wymieszać w butelce. Zwłaszcza czarny.

Pędzelek nie jest masywny ale płaski, cieniutki i elastyczny, co ułatwia aplikację produktu, zwłaszcza w okolicy skórek i przy wałach paznokciowych.

mollon-pro-profesional-pedzelek

W zestawie od Mollon Pro dostałam od nich 3 najbardziej chyba klasyczne kolory: biały, czerwony i czarny. Może to i dobrze, bo z doświadczenia wiem że są one najbardziej problematyczne, i lubią płatać figle, niezależnie jakiej są firmy.

Jeśli klasyczne kolory typu czerwień, biały i czarny  wam się sprawdzą, możecie mieć pewność, że z innymi kolorami pójdzie wam jak z płatka, i  możecie je spokojnie kupić, bo nie nastręczą wam problemów.

Tu macie test tych 3 kolorów:

Biały MOLLON PRO Hybrid Shine System No. 2/01 Jasmine
2 warstwy koloru. Idealny do frencha, ponieważ nie rozlewa się na paznokciu. Dobrze napigmentowany.

Czerwony  MOLLON PRO Hybrid Shine System No. 2/18 Fiery
2 warstwy, bardzo dobrze się nakłada. Nie ma z nim żadnych problemów.

Czarny MOLLON PRO Hybrid Shine System No. 2/48 Black/Noir
Czarny niestety się u mnie nie sprawdził. Mógłby być bardziej napigmentowany. Nakładamy 3 cieniutkie warstwy koloru.  Przez co paznokieć wygląda troszkę topornie, a kolor nie wygląda już tak soczyście. No ale tak już jest, że na czarny dobrze napigmentowany lakier naprawdę trudno trafić.

W zestawie dostałam także bazę i top osobno.

MOLLON PRO Hybrid Shine System BASE COAT

MOLLON PRO Hybrid Shine System TOP COAT

Wy natomiast macie bazę i top w jednym. I jest to absolutna nowość. Lakier dwu funkcyjny – baza i top w 1 produkcie.

Mówię o tym, ponieważ ważne jest to przy ściąganiu hybrydy. W przypadku bazy i topu osobno, nie trzeba ścierać top coat zanim nałożymy wacik z acetonem. Samo moczenie w acetonie lub removerze 5-7 minut.

mollon-pro-uv-led-hybrid-nails-system_-sciagamy-lakier-hybrydowy-krok-po-kroku

Jeśli macie bazę i top w jednej buteleczce, ściągamy top coat bloczkiem pilnikiem lub frezarką, i moczymy paznokcie w acetonie 10-15 minut. Wynika to po prostu ze specyfikacji produktu i jego składu a nie z gorszej jakości.

mollon-pro-uv-led-hybrid-nails-system_-2-w-1-sciagamy-lakier-hybrydowy-krok-po-kroku

Z palety kolorów przy zamówieniu zestawu promocyjnego macie dostępne następujące numery i nazwy lakierów Mollon Pro Hybrid Shine System:

mollon-pro-hybrid-shine-system-numeracja-i-nazwy-kolorow-2-01-2-08

mollon-pro-hybrid-shine-system-numeracja-i-nazwy-kolorow-2-10-2-23

mollon-pro-hybrid-shine-system-numeracja-i-nazwy-kolorow-2-40-2-126

mollon-pro-hybrid-shine-system-numeracja-i-nazwy-kolorow-2-127-2-131

Podsumowując:

Lakiery mają bardzo przyjemny zapach. Odporne na zarysowanie. Nie ścierają się. Mocne jak żel a jednocześnie łatwe w usunięciu. Na tyle elastyczne że nie pękają.
Uwaga dla alergików !!! Lakiery są bezpieczne dla paznokci !!! W zgodzie w formułą 3-free, czyli nie posiadają w swoim składzie  formaldehydu, toluenu or DBP.

Powiem wam że jeśli miałabym do wyboru z kim pracować, oprócz kilku innych renomowanych salonowych firm, bez wątpienia wybrała bym Mollon Pro.
A tutaj współpraca zapowiada się na dłużej:)

Naprawdę jest to marka którą warto się szczycić.

sponsored

We stand and fight kids antyvirus face mask

Social Distancing antyvirus face mask

Stop Corona antyvirus face mask

NOWE SZKOLENIE ! BABYBOOMER !!

NOWE SZKOLENIE !!! AKWARELE

NOWE SZKOLENIE ! ORNAMENTY I STOPNIA

WARTO MIEĆ