Wiele razy odradzałam Wam zestawy hybrydowe Semilac-a, głównie  ze względu na słabą lampę mostek 9 watt, ale…

Teraz w zestawie na swój domowy użytek, na wypad za miasto, i spakowanie do walizki, macie mocniejsza lampę LED 24 watt, i aż 15 produktów tej marki. I to po na prawdę okazyjnej cenie. Wszystko jest pięknie zapakowane w jednym pudełku. Cena zeszła z 350,00 zł na na 198,00 zł. Więc zestaw macie o 150 zł taniej, ale tylko do końca miesiąca.

W zestawie jest wszystko co potrzebujecie, aby zrobić hybrydowy manicure. A więc nie potrzebujecie kupować wacików, pilniczków, acetonów, removerów itd.

 

 

 

 

W zestawie macie bazę i top 7ml. osobno, więc to jest duży plus.
5 sztuk lakierów kolorowych mini po 3ml. każdy. Akurat na lato wystarczy, by zgarnąć letnie kolory. Oraz striper, którym usuwamy lakier

Poniżej macie poszczególne kolory lakierów. POSIŁKOWAŁAM SIĘ INNYMI BLOGERKAMI i ich zdjęciami.  Dziewczyny robicie przepiękne paznokcie. KLIKAJCIE W ZDJĘCIA. Na prawdę warto tam do nich zajrzeć.

022 Mint,

32 Biscuit,

040 Canary Green,

043 Electric Pink,

130 Sleeping Beauty

Co do lampy, bo ona oprócz lakierów najważniejsza.

Lampa posiada 2 tryby utwardzania 30 i 60 sek. to w zupełności wystarczy by utwardzić każdą warstwę lakieru. Wydajność takiej lampy to: 30 000 godzin pracy. I macie na nią aż 2 lata gwarancji. Wymiary lampy:  długość: 21 cm, szerokość: 12 cm, wysokość: 8 cm Lampa mostek posiada czujnik uruchamiający lampę po umieszczeniu dłoni, wraz z automatycznym wyłącznikiem.

Lakiery wam się skończą, ale lampa pozostanie wam na dłużej.
Tak jak mówiłam oferta ważna do końca lipca.

NOWE SZKOLENIE ! ORNAMENTY I STOPNIA

WARTO MIEĆ

POLECAM