Zdobienie paznokci za pomocą metody Konad to
niezawodny i szybki sposób na piękne dłonie.

Metoda Konad to nic innego jak specjalny zestaw który zawiera 3 różne lakiery do zdobienia paznokci, metalową płytkę z wygrawerowanymi wzorkami, specjalny stępel oraz czyścik.. W zależności od wzorków na płytkach za pomocą  metody konad możemy wykonać np francuski  manicure, lub ślubne zdobienie oraz wiele wiele innych.

Za pomocą metody Konad można tworzyć wzorki na paznokciach, na które do tej pory mogły sobie pozwolić jedynie wprawione wyspecjalizowane manikiurzystki.
Wykonywanie zdobienia jest na tyle proste i przyjemne, że bez problemu może sobie z nim poradzić każdy. Jest świetnym rozwiązaniem dla osób, nie mających czasu na spędzanie wielu godzin na wizyty u kosmetyczek, a mimo to chciałyby, aby ich paznokcie wprawiały w zachwyt i jednocześnie ciekawość.

Za pomocą zestawu Konad Nail można również zdobić nie tylko paznokcie ale też telefony, biżuterię, okulary, zegarki oraz to na co nam przyjdzie właśnie ochota:)

http://konadnail.pl/ to wyłączny dystrybutor na Polskę marki Konad.

Osobiście sama korzystam ze zdobienia paznokci za pomocą tej metody i przy paru próbach na początku można dojść do niezłej wprawy i świetnych efektów:)

Niestety oryginalne zestawy  Konad są dość drogie ale naprawdę dobrej jakości. Spotkałam się też z wieloma podróbkami  na rynku. Powiem tak:

Doradzam zaczynać od oryginalnych zestawów.Trzeba  “załapać” o co chodzi, a potem można polować na okazje – bo wtedy łatwiej już będzie ocenić co jest nie tak.;) Współczuję  dziewczynom, które na początek zainwestowały w pechowe zestawy  i teraz męczą się nie wiedząc  co z tym zrobić i jaki jest problem.

O tym jak wykonać zdobienie paznokci za pomocą metody Konad, co może być nie tak i jak dobierać lakiery, w moich następnych postach :)

Zdjęcie do bloga nie jest mojego autorstwa zostało zaczerpnięte z oficjalnej strony konadnail.pl

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=SvMhmXyvVq8[/youtube]