Nail Tek Intensive Therapy II

Odżywka 2w1 (baza+topcoat) do paznokci cienkich lub miękkich. Można ją stosować codziennie bez zmywania uprzednich warstw jako bezbarwny lakier, lub kłaść bezpośrednio na lakier kolorowy. Jako pierwsza warstwa nałożona bezpośrednio na paznokieć służy jako odżywcza baza. Do paznokci wymagających intensywnego wzmocnienia, utwardza płytkę paznokcia spaja ze sobą poszczególne jego warstwy oraz zapobiega rozdwajaniu.

odzywka do paznokci nailtek II

Wcześniej naprawdę miałam kiepskie paznokcie. Niektórzy mi mówili że obgryzam, bo moja płytka paznokciowa skróciła się od częstego podkładania szablonów. Teraz udało mi się wyhodować w miarę dobre paznokcie, chociaż i tak nie jestem z nich zadowolona (no właśnie: która dziewczyna jest zadowolona ze swoich paznokci).

Wcześniej używałam odżywki OPI tez bardzo dobra, która mam już na wykończeniu. stosuję ją bardzo dłuuugo aczkolwiek nie sukcesywnie z braku czasu. Właśnie po niej mam takie a nie inne paznokcie na dzień dzisiejszy.

odzywka do paznokci OPI

Zobaczymy jak mi się sprawdzi NAILTEK :) Stosujecie tą odżywkę?? Jako lakier bazowy?? Czy kładziecie na kolor?? Oj będę musiała codziennie znaleźć czas na malowanie paznokci :/ Nie wiem czy uda mi się ją sukcesywnie nakładać. Jak długo ja stosujecie?? Po jakim czasie widać efekty?? Nie boicie się w niej formaldehydu?? Można cały czas aż do wyczerpania buteleczki czy robicie sobie przerwę?? Spróbuję jej używać codziennie  przez 3 miesiące. Zobaczymy jaki będzie efekt:)