Na temat lakierów hybrydowych opowiedziałam ci trochę w poprzednim poście, natomiast tutaj w poniższym filmiku pokazuję ci bazę pod lakier czyli base coat, oraz lakier nawierzchniowy czyli top coat właśnie z tej firmy.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=e82r_oZEYOU[/youtube]

Jakich hybryd używasz? Jakie produkty stosujesz żeby usunąć taki lakier z paznokci? Czy base coat i top coat masz z tej samej firmy co lakiery czy może mieszasz produkty różnych firm? Firma CCO zapewnia że ich base coat i top coat doskonale współpracuje z lakierami firmy Shellac. Nie wiem jak to się ma do innych hybrydowych firm, być może również taki base coat i top coat sprawdzi się również z innymi lakierami typu soak off. Czy do lakierów hybrydowych stosujesz może zwykły base i top coat taki do paznokci żelowych czy specjalny do hybryd? Sprawdził ci się?

CCOBottles

Wiele osób pyta mi się jak nakładać taki lakier hybrydowy, jak z nim pracować itd. Otóż pokrótce odpowiadam: Lakier hybrydowy, czy wszystkie lakiery typu Soak off, czyli te które ściągasz mocząc paznokcie w acetonie, możesz nałożyć na naturalną płytkę paznokcia jak zwykły lakier. Z tą różnicą, że potrzebujesz do nich właśnie lakier bazowy i wykańczający. Hybrydę możesz nałożyć na już zbudowany i przedłużony żelowy paznokieć lub tips, jako ostatnią warstwę żelu.Kładąc na koniec nabłyszczacz. Na lakierze hybrydowym możesz malować farbkami akrylowymi, przed nałożeniem top coat-u. Na lakier hybrydowy możesz spokojnie nanieść wszelkiego rodzaju cyrkonie i zdobienia włącznie ze zdobieniami akrylowymi. I spokojnie je utwardzisz w ledowej lampie.

Oczywiście jestem zdania że nic nie zastąpi lakierów firmy Shellac, ale być może znasz inne hybrydowe firmy jako zamienniki Shellaca, które sprawdzą się również na odpowiednim dobrym poziomie co Shellac.