Dziś pokażę ci bardzo szybki sposób na uzyskanie perfekcyjnej linii uśmiechu.
A o co chodzi?

końcówki french 2

A noo… chodzi o nic innego jak białe końcówki french:)
ZOBACZ FILMIK KTÓRY CI WSZYSTKO WYTŁUMACZY

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=od7k1kr2NSU[/youtube]

Końcówki French MXN białe z języczkami – KOKARDKI 20szt.

koncowki-french kokardki

Kosztowały mnie one dokładnie 5,99 zł za 20 sztuk.
Nie kupiłam więcej bo chciałam wypróbować i sprawdziły się rewelacyjnie.

Co mówi na ten temat  firma I-nails?

Opis produktu:

Końcówki French MXN białe z języczkami 20szt. Po 2 sztuki z 10 różnych rozmiarów. Zapakowane w słoiczek plastikowy. Proponowany sposób użycia:

Zbudować całe paznokcie z żelu ewentualnie akrylu maskującego, opiłować, wygładzić blokiem polerskim, nakleić końcówki klejem do tipsów. Następnie oderwać języczki lub obciąć. Opiłować linie wolnego brzegu i zmatowić końcówki blokiem. Pokryć żelem bezbarwnym z dobrym zabezpieczeniem linii wolnego brzegu.

Idealne również na naturalne paznokcie. Nakleić końcówki, obciąć języczki, zmatowić całość blokiem, wyrównać wolny brzeg, nałożyć żel silikonowy.

A ja powiem tak:
Dlaczego warto je kupić?

Zaoszczędzasz czas pracy, materiał, a przez to i pieniądze.
Nie musisz pracować nad idealną linią uśmiechu. Żel sam się dopasowuje i poziomuje do końcówki frencha, gdzie naprawdę wystarczy tylko zmatowić paznokcia i cała powierzchnia paznokcia jest równa.

Nie musisz się męczyć z piłowaniem wolnego brzegu paznokcia, aby uzyskać cienką linię włosa. nie musisz nadawać odpowiedniego kształtu paznokcia pilnikiem, wychodzi ci gotowy french.

Paski nie wyrządzają ci żadnej krzywdy, jeśli boisz się tak jak w przypadku tipsów i kleju. Pasek nakładasz na wolny brzeg paznokcia. Paznokieć odrasta, spiłowujesz później tylko wolny brzeg paznokcia nie płytkę paznokciową.

Nie przepiłujesz frencha tak jak w przypadku gdybyś nakładała go żelem i musiała formować linię uśmiechu. Czasami zdarza nam się przepiłowanie frencha na liniach bocznych. Tu ci to nie grozi:)

Minusy? W zasadzie to większych minusów nie ma:)
Liczy się tylko odrobina wprawy w równym przyklejaniu paseczków i dobrania odpowiedniego rozmiaru.

Więc jak wchodzisz w to kupujesz i wypróbowujesz? ;)
Polecam.

Końcówki French MXN białe z języczkami - KOKARDKI