Tym razem o…
korektorach, szablonach clear i dwu-stronnych, oraz naklejkach do frencha.

Zobacz filmik

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=2n5owiExyys[/youtube]

Pisak KOREKTOR pusty  – na płyny typu zmywacz i inne. Napełnia się go zdejmując dolną zatyczkę. Można napełniać zmywaczem do paznokci, cleanerem, oliwką, primerem itd…. Pasują do niego klasyczne zapasowe końcówki do korektorów.

Pisak KOREKTOR pusty (pink neonowy) - na płyny typu zmywacz i inne

 

Szablony formy TOTAL Clear – 10szt. Nowość! Całkiem przezroczyste! Mogą przysparzać początkującym trochę trudności, gdyż są całkiem przezroczyste bez siateczki. Pasek szablonów 10 sztuk. Świetne do stylizacji żelem i akrylem. Świetna jakość kleju. Bardzo dobrze trzymają zlepione brzegi. Po sklejeniu warto lekko przez chwilę potrzymać zlepione brzegi aby klej nieco się rozgrzał. Dużo lepiej sie wtedy skleja. Przed naklejeniem na palec – skórę palca w miejscach nalepienia odtłuścić cleanerem. Szablony są przeznaczone do stylizacji klasycznych – krótszych. Całkowicie przezroczyste – perfekcyjne do żeli UV!

Szablony formy TOTAL Clear - Całkiem przezroczyste

Szablony dwustronne – zarówno do szpiców jak i zwykłych stylizacji. Świetne do stylizacji żelem i akrylem. Świetna jakość kleju. Bardzo dobrze trzymają zlepione brzegi. Ekstremalnie sztywne. Papierowe powlekane ! Można je łatwo dopasować do paznokci.

szablony-puzzle-dwustronne

Naklejki do stylizacji French. Na arkuszu znajduje się 16 naklejek (po 2 sztuki z ośmiu różnych rozmiarów), naklejki są rozdzielone. Przepiękna i nowoczesna stylizacja! Naklejki są wykonane z folii zadrukowanej. Samoprzylepne. Można naklejać zarówno na długie naturalne paznokcie jak i na stylizowane żelem UV i akrylem. Po naklejeniu pomalować naklejki Top Coat-em. Ewentualnie można je pokryć żelem UV lub akrylem (zabudować warstwą przezroczystą) ale tak aby wolny brzeg paznokcia i brzegi boczne były pokryte żelem lub akrylem. W przeciwnym wypadku warstwa żelu lub akrylu  może się odspoić od powierzchni naklejki.

Naklejki French - MING SHAN - 46 zebra

Naklejki French - MING SHAN - 46 zebra instrukcja

 

Pasek szablonów CE LUX 30 sztuk. Świetne do stylizacji żelem i akrylem. Świetna jakość kleju. Bardzo dobrze trzymają zlepione brzegi. Wykonane z przezroczystej folii – specjalnie do utwardzania żelu UV. Specjalny kształt – bardzo szerokie boki, pozwala na rewelacyjne podklejenie pod paznokciem i stabilność przy stylizacji. NOWOŚĆ !!!!

Szablony formy CE CLEAR przezroczyste - szerokie LUX

Co ty byś kupiła z tych rzeczy?