Stylistki paznokci. Jak zaplanować kolejny rok?

gru 12, 2017 | Blog, TYMCZASEM W LONDYNIE

Hej stylistki paznokci, pazurkomaniaczki i wszystkie inne. Wasze plany? Marzenia? Cele na kolejny rok?? Opowiem wam pewną historię, która wydarzyła się u mnie w pracy w przebieralni, kilka dni temu… Dziewczyna ma na imię Loreine.

Jak zaplanować kolejny rok stylistki paznokci

Podchodzi do mnie Loreine i mówi: Patrz co znalazłam !!! 1 pensa !!!
U nas w UK mówi się, że jak znajdziesz 1p, wkładasz go do kieszeni, nosisz cały dzień,
a szczęscie się do ciebie uśmiechnie !!! Masz !!!

Patrzę na nią z wielkimi oczami, o co jej chodzi?? !! Myślę… Włożyłam do kieszeni. A coo.. nie zaszkodzi.

Nosiłam cały dzień, kilka razy sprawdzając, czy wciąż tam jest…
Dzień wcześniej puściłam „Totka” właśnie na ten dzień. Kilka razy powtarzając na siłę do siebie.. a właśnie że wygrasz!! Wbrew wszystkiemu, będzie to twój szczęśliwy dzień !! Snując plany… A nóż widelec, w końcu szczęście się do mnie uśmiechnie?…

Póżnym wieczorem siedziałam przy kompie jak na szpilkach, zaraz po losowaniach odświeżając co sekunda stronę, czekając na wyniki. Wygrałam w końcu czy nie?? !!

I wiecie co?? Wygrałam !!! 3 funty!!

Ale straciłam 20 !! Kupując kupony na te losowania.

Jak się domyślacie, za te 3 funia wykupiłam kolejne losowania na kolejny tydzień, i czekam. Ciągle, wbrew wszystkiemu marzę !!! Morał??

Nigdy nie przestawaj snuć marzeń!! Nigdy nie przestawaj wierzyć w siebie!! W końcu musi się udać !!!

Jakie są wasze marzenia?? Własny paznokciowy salon? Mobilna stylistka paznokci?? Rzucenie pracy na etacie? Zarobienie na porządne wakacje, urlop? Remont mieszkania?? Wyjście z długów? Na to wszystko potrzeba pieniędzy prawda?? To jest możliwe!! Grunt to dobra strategia, i dążenie do celu !!! Szczeście i sukces można zaplanowac!!

W głowie mam mnóstwo planów. Codziennie wymyślałabym coś nowego. Ale z doświadczenia wiem, że  jak się chce zrobic wszystko, to nie zrobi się nic !!. Jeśli konkretnie nie zaplanujemy rzeczy, to albo nas one przerosną, albo rzucimy nimi w kąt, myśląc: nieee ja się do tego nie nadaję… i tak nic z tego nie wyjdzie… Mnie się nie uda…. I niby dla czego własnie tobie miało by się nie udać ?? Daj mi konkretny powód??

Mieszkam w UK, ale mam mentalność polaka.

My Polacy mamy w sobie coś takiego, że czujemy się niedowartościowani, gorsi. Mamy niskie poczucie wartości. Nie macie pojęcia ile razy mówiłam do siebie: Po co ja to wszystko robię??!! Chyba zmienię swoje hobby i swoją profesję, i zacznę chodować kwiatki!! Konopie ;) heh. No to już przesada, ale bambusy, a cooo.. !!! Będe miała w końcu święty spokój, a nie ciągle pod górkę !!

Wierzcie mi, mam takie chwile, kiedy siedzę przy kompie i gram w gierki, żeby wszyscy w końcu dali mi święty spokój.!! Zamiast się ogarnąć do pionu.. Jestem tylko człowiekiem. Ale to niczego nie zmienia. Wtedy jest jeszcze gorzej. Dopada mnie poczucie winy. No rusz ten tyłek !!! I koło się zamyka.

PIERWSZA RZECZ KTÓRĄ MUSISZ ZROBIĆ: ZMIEŃ MYŚLENIE !!! KAŻDY ZACZYNAŁ OD WIELKIEGO ZERA. Ok. Prawie każdy;) No ale bogatego wójka ciotki nie masz.

Polecam ci książkę ZOSTAĆ MISTRZEM.Droga od stylisty, do mistrza paznokci.

Sztuka zarządzania. Droga od Mistrza do Właściciela Studia Paznokci.

ZNAJDŹ DOBREGO PAZNOKCIOWEGO MENTORA. Kogoś na kim będziesz się mogła wzorować. Od kogo będziesz czerpac siły. Kto zacznie zmieniać Twoje myślenie, że ty też zasługujesz na to co najlepsze, i możesz być w miejscu jakie sobie wymarzysz.  Ja mam kilku z UK. Najpierw była Gemma Lambert, potem Greg Salo. Wierz mi facet robiący paznokcie, zaczynający od zera?? ten to dopiero miał pod górkę !! Ale zobacz do czego doszli. Stworzyli własną markę. Ty też tak możesz !!

Ale biorąc ludzi z Polski. Paulina Pastuszak z NAILASH ACADEMY ?? Kojarzysz??

Oglądaj jak najwięcej paznokciowych filmików na youtube, ludzi którzy już do czegoś doszli. Nic tak nie daje kopa do przodu. Znajdź 1-2 osoby, na których będziesz się wzorować, i obserwuj je. Kopiuj. Przyjdzie czas kiedy stworzysz własną markę, i swój własny styl.

WEŹ CZYSTĄ KARTKĘ PAPIERU, lub coś na czym lubisz pisać. Choć wokoło u mnie pełno terminarzy i zeszytów, u mnie najlepiej działa duża kartka papieru A4, mam duże pole do pisania własnych myśli. A najważniejsze rzeczy mam w segregatorze.

paper

MOJA STRATEGIA JAKO STYLISTKI PAZNOKCI.  CO CHCĘ OSIĄGNĄĆ ??  Nie mówię o tym, że chcę polecieć w kosmos, bo nie chcę.. za daleko do rodziny.. już UK mi wystarczy ;) WYPUNKTUJ REALNE CELE !!

Moim celem w przyszłym roku jest pojechać do Lisbony, albo do Porto. Dokładnie 10-go lipca. Zrobię wszystko co w mojej mocy, i stanę na głowie, aby ukochanemu na urodziny sprawić własnie taki prezent. Obydwoje o tym marzymy. żeby zamieszkać w Portugalii na emeryturę. Lub chociaż mieć swój własny letniskowy domek, właśnie tam.

Algarve portugal

JEST TO MOŻLIWE!! KROK PO KROKU zaplanuj najpierw cały rok. Wypisz konkretne marzenia. Potem ROZBIJ JE NA KAWAŁKI. Miesiąc po miesiącu, tydzień po tygodniu, włącznie z tym, jakiego koloru firanki mają byc w twoim paznokciowym salonie. Lub jeśli planujesz podróż, w jakim hotelu i o jakiej dacie planujesz się zatrzymać. MUSISZ MIEĆ CEL!! ALE NAJPIERW ZMIEŃ MYŚLENIE !!

Zaplanuj wszystko na kartce, a potem przerzuć do planera z konkretnymi datami.

ORGANIZER DO WYDRUKOWANIA PDF

We stand and fight kids antyvirus face mask

Social Distancing antyvirus face mask

Stop Corona antyvirus face mask

NOWE SZKOLENIE ! BABYBOOMER !!

NOWE SZKOLENIE !!! AKWARELE

NOWE SZKOLENIE ! ORNAMENTY I STOPNIA

WARTO MIEĆ