O ile w Polsce jest prościej, o tyle w Wielkiej Brytanii dobrych firm produkujących dobrej jakości lakiery hybrydowe w przystępnej cenie na każdą kieszeń jak na lekarstwo. O ile w Polsce kupisz lakiery w zwykłej kosmetyczno fryzjerskiej hurtowni od ręki, tak w UK musisz przedstawić certyfikaty ukończonych kursów, a nawet własną działalność gospodarczą bo dobrych produktów nie kupisz w detalu. Musisz szukać tzw. nails suppliers, czyli odpowiednik polskich hurtowni kosmetyczno paznokciowych. A jako detal pozostaje ci e-bay albo amazon i ich aukcje, ale nie gwarantuję że kupisz oryginalne produkty niżej wymienionych firm. Klikajcie w obrazki a przeniosą was do danych sklepów :)

Naprawdę światowa górna półka to:

Harmony gelish. Na ich oryginalnej stronie klikając w obrazek, po zalogowaniu, mają lakiery w dużej rozpiętości kolorystycznej, w cenie około 24 funty, za 15 ml buteleczkę.

hrmony gelish lakiery hybrydowe uk

 

 

Natomiast równie dobrze możecie znaleźć ich innych dostawców, chociażby klikając w obrazek poniżej, gdzie te same lakiery znajdziecie już w cenie około 12 – 15 funtów za tą samą buteleczkę. Czyli połowę taniej :) Najdroższe co mają to baza i top coat. Ale jak na tak dobrą i upozycjonowaną markę, wydaje mi się że cena lakierów nie jest wygórowana.  Poza tym z Gelish się nie dyskutuje ;)

lakiery hybrydowe harmony gelish uk

 

Kolejna dobrze wam znana marka to CND  i jej lakiery hybrydowe Shellac. Na ich stronie musicie się zarejestrować jako właściciel salonu, student i tym podobne, oraz przedstawić odpowiednie certyfikaty najlepiej jeszcze z ich szkoleń, żeby kupić lakier i zobaczyć ceny. Lub ewentualnie znaleźć dystrybutora. Trochę z tym zachodu jest,

CND formularz logowania

 

ale macie inną alternatywę: klikajcie w obrazek, a zakupicie ich oryginalne lakiery w całkiem przystępnej cenie. Najwięcej sobie liczą za base i top coat. A tak poza tym  15 ml. buteleczka oryginalnego lakieru Shellac za 15 funtów, to całkiem ok.

 lakiery hybrydowe CND Shellac UK

 

 

Ok lecimy dalej:) Essie Gel Polish. Troszkę drożej, i buteleczki 12.5 ml, ale dalej markowa czołówka. Cena base i top coatu w cenie lakierów. Rzadko trafisz na ich promocje, chyba że na ebay albo amazon, bo ceny raczej mają niezmienne. Także spora rozpiętość kolorów, a ich zwykłe lakiery rewelacyjne. Możesz o to zapytać chociażby Madonnę ;)

Essie Gel lakiery hybrydowe UK

 

 

Kolejna dobrze znana nie tylko w UK marka IBD. Świetne ceny bo około 8 funtów, i całkiem spora buteleczka bo 14 ml. Ich lakiery ściągają się w ciągu zaledwie 10 min. Możesz zakupić ich całkiem fajny zestaw startowy za 70 funtów gdzie masz aż 6 lakierów plus baza i top coat.

 Zestaw startowy IBD lakiery hybrydowe UK

 

 

 

NSI to kolejna bardzo dobrze  radząca sobie i ugruntowana na rynku brytyjskim paznokciowa marka. Zasłynęli na początku z akryli, żeli, oraz szerokiej gamy szkoleń. W Polsce także znajdziecie ich ofertę i częste promocje 50 % off Baza i top coat w cenie lakierów.

lakiery hybrydowe UK NSI Polish Pro

 

OPI  gelcolor. 15 ml. Dobrze znana marka w UK. Startowali od zwykłych lakierów i lakierów crack.

lakiery hybrydowe UK O.P.I gelcolor

Można by tak wymieniać i wymieniać, ale powyższe zestawienie to naprawdę ścisła brytyjska czołówka markowych lakierów hybrydowych. Innych nie macie co szukać ;) Noo… ewentualnie możecie coś dodać ;) Byle professional, bo później o żadnych skargach nie chcę słyszeć ;)  Buziole kochane  xox