Kto nie uwielbia perfum? Za każdym razem kiedy mijam po drodze perfumerię, lub zwykle jest to na lotniskach nie mogę się opanować i zawsze psiknę się jakimś dobrym markowym testerem :) Zwykle taki zapach nie utrzymuje się długo. BO WSZYSTKO JAK SIĘ OKAZUJE ZALEŻY OD “ZAPERFUMOWANIA PERFUM”

Mam swoje klasyczne zapachy, lub testuję nazwy perfum zasłyszane w reklamie. Macie tak?  Psik psik i czekam jak długo dany zapach będzie się utrzymywać. I czy mi pasuje czy nie. Sprawdzam jeden zapach lub maksymalnie dwa. Więcej nie ma sensu, bo nasz nos się zbuntuje i koniec. Nie poczujemy już nic oprócz alkoholu ;)

Tak czy inaczej. Jeśli macie problem z doborem  swojej nuty zapachowej Znalazłam  na to sposób, który nie kosztuje was nic:)

Ostatnio wpadłam na bardzo ciekawą apkę. Nazywa się perfume finder Możecie ją pobrać z googleplay i appstore w zależności jaki macie telefon.
Lub po prostu kliknijcie w obrazek a przeniesie was do aplikacji.

Perfum Finder_ jak dobrac dla siebie perfumy

JAK TO DZIAŁA?
– odpowiadacie na dosłownie kilka prostych pytań

jak dobrac dla siebie perfumy
– aplikacja sugeruje najlepsze dla Was zapachy, i już :)
– wyniki testu możecie wysłać na swój adres e-mail
lub podzielić się nimi ze znajomymi na Facebook’u.

PROSTE PRAWDA??

Po drugie. Jeśli mam możliwość zaopatruję się w próbki znanych perfum on-line. I też testuję. Po co od razu kupować 50 ml jak możemy kupić próbkę i się z nią przespać? ;)

Aktualnie w swojej kolekcji posiadam około 150 próbek :) Dla siebie i dla mojego mężczyzny:) I na podstawie tych właśnie próbek,zakupiłam sobie kilka moich ulubionych już teraz perfum, które używam do dzisiaj. I nie mówię tu o wodzie toaletowej, tylko o prawdziwych perfumach które pachną naprawdę dłuuugo… i są w rozsądnej cenie.

jak wlasciwie dobrac zapach perfum

Poprzez tą właśnie aplikację nie tylko że dobierzecie dla siebie odpowiednie zapachy, to możecie również nabyć jego próbki :) Lub skorzystać z zakupu takich perfum nawet do 30 procent taniej:W jaki sposób?? To już tylko dla zainteresowanych :)

A jak rozpoznać zaperfumowanie perfum,
i  czy sprzedawca nie “wciśnie” nam czasem markowej drogiej wody toaletowej?
Opowiem następnym razem.