Już od jakiegos czasu poluję na dobrą rękę do ćwiczeń:)

Dobra?? Co to znaczy dobra?? No dobra to właśnie taka:)

ręka do ćwiczeń nail trainer ręka do ćwiczeń

Jest to tak zwany Nail Trainer® Practice Hand, i nowy  kosztuje bagatela 100 funtów!!! Ale można też znaleźć na alegro używane na aukcji jeśli wygrasz za połowę ceny:)

Któraś z was miała lub ma taką ręke? I jak sprawdziła się?

Czasami dobrze jest mieć taką rękę bo nie zawsze klientki chcą takie zdobienia na jakie właśnie my mamy ochotę zrobi. czasami nie chce nam się już masakrowac własnych paluszków. Poza tym ćwiczymy zdolności manualne dwoma rączkami tak jakbyśmy miały klientkę tylko że sztuczną;)

Najpierw myślałam nad zakupieniem drewnianej:) Ale nigdzie nie mogę jej znaleźć. Drewniana taka której zginają się każde paliczki tak jak u tej powyżej:)

Tą którą widzicie wyżej na zdjęciu widziałam już wiele razy na różnych youtubowych paznokciowych filmikach instruktażowych u znanych stylistów paznokci:)

Z takiej ręki korzysta na przykład Greg Corner z Young Nails.uk

Taka ręka w przeciwieństwie do żywego modela nigdy nie narzeka, zawsze jest dostępna, i nigdy jej nie zranisz podczas nauki stylizacji. Na takiej ręce możecie śmiało testować nowe pomysły:) Przykręca się ją do stolika. W pakiecie jeśłi zakupicie nową dostajecie dodatkowo 100 specjalnych tipsów 5 rozmiarów po 20 paznokci, primer, cleaner, klej, instrukcjępo kroku co i jak, kartę postępu, płytę instruktażową DVD w kilku językach. Ręka jest przeznaczona do żelu, akrylu, fiber glass, zdobień nail art, i wiele innych. Polecana przez większość liderów paznokciowej branży takich jak: Creative, Essential Nails, NSI, Young Nails i Magnetic. Zastanawiam się tylko jak potem dokupić osobno tipsy do takiej ręki? :/

A o to filmik: TUTAJ

No i jak tu nie mieć takiej ręki?? :)