Z resztą… Zobaczcie sami.

Żaden z moich dotychczasowych lakierów nie nakładał mi się tak dobrze.Moje paznokcie są specyficzne, a dokładniej mówiąc problemowe. Moja płytka jest taka że, każdy lakier mi z niej ucieka. Przez co zawsze widać jakieś niedociągnięcia przy skórkach, i nie zakryty dobrze wolny brzeg paznokcia.  Moje dotychczasowe lakiery nigdy nie są tak blisko skórek jakbym sobie tego życzyła. bo nie mogę przecież zalać skórek, a zanim włożę paznokcia do lampy, lakier już zdąży mi uciec. Dlatego też do lampy wkładam po jednym palcu, przez co czas robienia paznokci diametralnie mi się wydłuża.

Z lakierem 17 inails Żel Lakier HYBRYDOWY 3in1 (3w1 one step) UV/LED 5ml nie mam takich problemów.

17 Żel (lakier) hybrydowy i-nails 3in1

Nie powiem żebym się w nich od razu zakochała, bo na to być może przyjdzie jeszcze czas;) Jeszcze nie wiem jak będzie z ich ściąganiem:) Ale naprawdę sprawują się rewelacyjnie. Nie tylko jeśli chodzi o samo nakładanie i konsystencję , ale pigmentację też. 2 warstwy są wystarczające, choć moim wprawnym okiem trzecia cieniutka warstwa nie zaszkodzi :) Tym bardziej że nie mamy potrzeby nakładania lakieru bazowego ani top coat.

 

Jeśli tylko macie jakiekolwiek problemy z nakładaniem hybrydy, polecam. Jeśli miałabym je kupić drugi raz to bez wahania tak zrobię. Cena jest naprawdę świetna. Nie całe 15 zł za buteleczkę 5 ml. To nie majątek. A na wasze domowe potrzeby wystarczy.

To na co jeszcze warto zwrócić uwagę, to plastikowa nie szklana czarna buteleczka. Ale to w niczym nie szkodzi:)

Mała dygresja że pędzelek mógłby być troszkę cieńszy. A to dla tego że mam małe paznokcie i małą płytkę. Ale nie przesadzajmy.

17 i-nails Żel Lakier HYBRYDOWY 3in1 (3w1 one step) UVLED 5ml wielkość pędzelka

Jeśli chodzi o kolor, nigdy nie patrzcie na ten co widzicie na komputerze. Bardzo często kolory są przekłamane. Przy zakupie koloru chodziło mi bardziej o kolor copacabana z Mistero Milano. A tu się okazuje że zamówiłam  wściekły soczysty pomarańcz:). Więc nie wiem już czy rzeczywiście taki numer zamówiłam bo generalnie numeru 17 5ml w czarnej plastikowej butelce po prostu w ofercie inails nie ma. A jakoś musiałam go zamówić:) Czy to po prostu pomyłka:) a mi chodziło o ten nr 122 http://www.dobrarada.com.pl/122-i-nails-zel-lakier-hybrydowy-3in1-3w1-one-step-uv-led-5ml-a.html

W każdym razie póki co lakier sprawuje się rewelacyjnie. I gdybym miała go kupić jeszcze raz tak bym zrobiła, tylko że inny kolor. Bo ten jest dla odważnych ;)

Jeszcze mogłabym się przyczepić do ściągania lakieru. Niestety łatwo nie schodzi nawet w acetonie. 10 min czysty aceton, i spiłowanie tyle ile się da. Jeśli chcecie aby lakier wam wytrzymał dłużej niż tydzień, koniecznie primer na wolny brzeg paznokcia.

Jak pojadę rowerem to nawet świateł odblaskowych nie trzeba:) wystawię rękę i już:) Nie ma mowy żeby ktoś nie zauważył :) Ale za to skóra przy tym kolorze wygląda pięknie opalona:)

Ps. filmikiem się nie przejmujcie. Jak zwykle miałam źle ustawiony telefon :/