Pomyśl sobie że… Pędzel to tak naprawdę czarodziejska różdżka, którą trzymasz w dłoni, tips to czysta kartka papieru, a Ty kreujesz za jej pomocą cudowny ornamentowy świat…

Ornamenty I stopnia

Twoje paznokciowe szkolenie online !!! 

Przepiękne ornamenty, to nie kwestia przypadku. To wiedza, strategia, i pasja…

Czego nauczysz się na szkoleniu

Jak ogarnąć żele nail art

Czy wiesz który żel nail art wybrać? Czy znów nie wyrzucisz pieniędzy w błoto, a słoiczek z żelem wyląduje  w szafce na kolejny rok? Zazdrościsz innym, że potrafią wyczarować tak piękne ornamenty, i Ty też byś tak chciała?

Łączenie ornamentów z sharm effect, pyłek lustra, a także inne techniki zdobień...

Nauczę Cię także zdobień matt, z wykorzystaniem pudrów akrylowych. Połączymy sobie ornamenty z farbkami akrylowymi, oraz innymi technikami zdobienia paznokci.

Jakie pędzelki do zdobień najlepsze

Ile do tej pory kupiłaś linerów? Ciągle szukasz tego doskonałego, który połowę pracy wykona za Ciebie?? Powiem ci jak go znaleźć…

Zamiast desperacko przeszukiwać Youtube, u mnie masz wszystko w pigułce !!!

Zobacz szkolenie od środka…

Nie masz rezultatów i masz już dość? Zdobienia Ci nie wychodzą? Obejrzałaś tysiące filmów Youtube, i dalej nie wiesz od czego zacząć? 

Zgarnij szkolenie już teraz !!!

DAJĘ CI MOJĄ GWARANCJĘ ŻE…

Stosując się do moich wskazówek, wyczarujesz przepiękne ornamentowe zdobienia. Takie jak moje !!! Musisz tylko wiedzieć jak !!!

 Ciągle w głowie brakuje Ci strategii, jak to wszystko ogarnąć, i połączyć w spójną całość?

Jesteś świetna w tym co robisz, ale brakuje Ci konkretnej paznokciowej wiedzy, gdzie krok po kroku prowadzę Cię za rekę, przez ornamentowy świat?

Wiele dziewczyn pyta mi się…

Dlaczego moje zdobienia nie wyglądają jak Twoje? Są grube, mosiężne, siermiężne. Jak z drewutni od chłopa. Gdzie tu polot? Misterność, lekkość? Ćwiczę i ćwiczę, i zatrzymałam się w miejscu…

Jedyna Odpowiedź…

Nauczyłaś się już podstawowych ruchów? Wiesz pod jakim kątem, i z jaką siłą nacisku trzymać pędzel? Ile nabierać produktu??/ No nie:/ Wierz mi że, na Youtube, w paznokciowych filmikach dotyczących ornamentów czy zdobień, nikt Ci tego nie powie !!!

Kilka słów o mnie …

„Zobacz co o moich szkoleniach mówią Inni.” Mogłabym mnożyć i mnożyć !!! To tylko niektóre z nich…
Magdalena Wojaczek

Twój paznokciowy ekspert

 

Zaczynasz od zera? Nic nie szkodzi. Krok po kroku pokażę Ci od czego zacząć. Przejdziemy to wszystko razem.

Co zyskujesz !!!

Ukończenie kursu umożliwia samodzielne wykonywanie zdobień ornamentowych, z zakresu metod objętych nauczaniem, potwierdzone certyfikatem.

Roczny dostęp do nagrań i materiałów, na bardzo wygodnej platformie szkoleniowej, dostępnej 24 godziny na dobę. Możesz przerabiać materiał w swoim tempie, i wracać do niego tyle razy, ile tylko chcesz.Wybierz jedną z trzech ofert kursu.

Oferta kursu.

Ornamenty & Clasic

& Roczny dostęp 24/7 do platformy szkoleniowej. & Zamknięta grupa szkoleniowa: Akademia Stylizacji Paznokcia. & Możliwość konsultacji w komentarzach kursu.

247 zł + Vat

Ornamenty & Elite

& Roczny dostęp 24/7 do platformy szkoleniowej. & Zamknięta grupa szkoleniowa: Akademia Stylizacji Paznokcia. & Możliwość konsultacji w komentarzach kursu. & WhatsApp Elite. Komórkowy Chat dostępny tylko dla absolwentek kursu. & Certyfikat ukończenia szkolenia

347 zł + Vat

Ornamenty & VIP

& Roczny dostęp 24/7 do platformy szkoleniowej. & Zamknięta grupa szkoleniowa: Akademia Stylizacji Paznokcia. & Możliwość konsultacji w komentarzach kursu. & WhatsApp Elite. Komórkowy Chat dostępny tylko dla kursantek. & Certyfikat ukończenia szkolenia. & 30 minutowe paznokciowe konsultacje na żywo. & E-booki.  PDF-y ze szkolenia, w postaci szybkiej ściągi

447 zł + Vat

Razem ogarniemy ornamentowe zdobienia, abyś jak najmniejszym nakładem pracy, mogła wyczarować przepiękne stylizacje na Swoich dłoniach, i dłoniach Twoich klientek.

<!-- [et_pb_line_break_holder] --> <iframe src="https://landing.mailerlite.com/webforms/landing/n4q2p6" style="border: none; width: 350px; height: 422px;"></iframe>

Umówmy się na spotkanie

Adres

55 Hasler Close, Thamesmead SE28 8LB, London UK

Kontakt

+44 073 873 45842 edu@sztukazdobieniapaznokci.pl

Masz pytania dotyczące kursu? Napisz.