To regeneracja rąk skoncentrowanym serum.
W jaki sposób? Do tego celu posłużą nam specjalnie stworzone do tego celu rękawice.
 Pukajcie w zdjęcia a dowiecie się więcej

Zobaczcie filmik który wszystko wam wyjaśni.

Przechodzimy do praktyki:)

Podsumowując: Rękawice mają cudowny delikatny różany zapach. Substancje aktywne w nich zawarte mają lekką kremową konsystencję. Dłonie po włożeniu rękawiczek nie są tłuste. Dobrze jest sobie takie rękawice regenerujące owinąć na czas działania, ciepłym frotowym ręcznikiem. Ciepło spotęguje dobroczynne ich działanie.

Ja nie odrywałam perforacji na końcach palców. Jeśli nie musicie zostawcie rękawice całe, niech działają wam także na skórki, wał okołopaznokciowy i płytkę paznokcia. Dobrze będzie jeśli zanim nałożycie rękawiczki, zmyjcie pozostałości lakierów. Ja miałam nałożoną hybrydę więc nie ściągałam. Rękawiczki w środku mają specjalna siateczkę ze skoncentrowanym serum.

Koniuszki palców odrywamy, kiedy w tym samym czasie robimy klientce paznokcie. Dobrze jest wykorzystać taki zabieg w swoim salonie, tym bardziej że klientki mogą mieć w tym samym czasie dwie usługi:) Rękawiczki działają podczas gdy my zajmujemy się paznokciami klientki. Tym bardziej że są to rękawice jednorazowe, więc nie musimy się bawić w dezynfekowanie, papranie, czy ciepły wosk.

Po wmasowaniu pozostałości kremu, krem do 5 minut wsiąknie nam w skórę, nie pozostawiając tłustych dłoni. Skóra aksamitnie nawilżona. Efekt widoczny już po pierwszym zastosowaniu. Co wy na to?

NOWE SZKOLENIE ! ORNAMENTY I STOPNIA

WARTO MIEĆ

POLECAM