Lakiery jednofazowe to wersja dla leniuszków, zabieganych, oraz dla tych, którzy nie znoszą monotonii na swoich paznokciach.

lakiery-jednofazowe-mollon-pro-monophase-uv-led-10ml

Znacie takie powiedzenie? Nie możesz zatrzymać czasu, ale?… możesz go zaoszczędzić :) Komu nie zależy na szybkim wykonaniu manicure?

albo takie: Za jakość trzeba płacić. ale?… nadarza się okazja, aby bardzo dobrej jakości lakiery Mollon Pro, kupić w bardzo okazyjnej promocyjnej cenie. I nie tylko zaoszczędzić na czasie ale także na własnej kieszeni.

mollon-pro-monophase

Bo:

1. Macie 3 rewelacyjne produkty w jednej buteleczce i to 10 ml. A to już naprawdę całkiem sporo. Więc zaoszczędzacie na bazie i top coat. A pewno z doświadczenia wiecie że, top coat po przemyciu lubi płatać figle:)

2. Tych buteleczek macie aż cztery.


 
3. Zaoszczędzacie na cleanerze, bo go po prostu nie potrzebujecie.

4. Macie 44 zł w kieszeni. A to już całkiem sporo.

Niespodzianka. Też tak macie? Warto na to zwrócić uwagę.


 
5. Cały hybrydowy manicure robicie w godzinę. A nawet jak jesteście w tym dobre, spokojnie wyrobicie się w  20-30 min. Idealny na wielkie wyjścia, kiedy nie macie czasu na ogarnięcie wszystkiego.

6. Coś co będę powtarzać do końca życia i dłużej. Formuła 3 free. Bez formaldehydu, toluenu i DPB. A więc alergicy do dzieła. Te lakiery są właśnie dla was. Mollon Pro to jedna z naprawdę nielicznych firm, które są przyjazne uczuleniowcom. 


 
7. To co potrzebujecie to lakier, lakier i tylko lakier.

8. Skoro lakiery nie mają warstwy dyspersyjnej doskonale sprawdzają się w zdobieniach.

mollon-pro-profesional-lakiery-hybrydowe-jednofazowe

9. Producent zapewnia trwałość stylizacji do 10 dni. Ale wiem że lakier potrafi się trzymać dłużej. zresztą co tam dla was. I tak pewno zmieniacie kolory co tydzień do dwóch.  Kto nie lubi tego robić:)

10. Usuniecie taki lakier bez problemu w ciągu 3 minut. Nie ma dłubania, szorowania, drapania i cudowania. Lakier w porównaniu ze zwykłą hybrydą schodzi i już.


 
11. Super napigmentowane kolory. Więc 2 warstwy wystarczą zamiast trzech, a paznokcie wyglądają jakbyście nałożyły na nie normalny lakier. Więc znów oszczędzacie.

12. Nie kurczą się na wolnym brzegu, ani przy wałach okołopaznokciowych.

13. Lakiery nie barwią naturalnej płytki paznokcia, i nie niszczą jej.

14. Kolor nie traci ani na blasku, ani na intensywności.


 
15. Mogą być używany na akryl, i żel.

16. Jednofazowy lakier daje wam natychmiastowy efekt suchych paznokci.

17. Lakiery solidnie zrobione. Przeszły moje crash testy i wyszły zwycięsko :)


 
18. Efekt jest trwały, nawet jeśli myjecie naczynia, a zapomniałyście do tego rękawiczek.

19. Doskonały do manicure stóp. Same wiecie ile trzeba się namęczyć żeby zrobić sobie hybrydowe stopy:) To naprawdę duży plus.

20. Sprawdza się nawet przy zniszczonych paznokciach, kiedy zwykły lakier wam nie wytrzymuje, a nie chcecie się bawić z normalną hybrydą.

ZESTAW PROMOCYJNY 4 X MONOPHASE – MOLLON PRO

monophase-mollon-pro

Warto się pośpieszyć bo oferta ważna do wyczerpania zapasów.

sponsored