Na temat lakierów z Mistero Milano mówiłam już wcześniej.
Jest to jedna z moich ulubionych uważam że bardzo dobrych w miarę nie drogich firm.
Dzisiaj testujemy ich Nail polish CARMINIO carmine red.

 

mistero milano carmine red

Lakier dzięki nowatorskiej nanotechnologii zapewnia ultraszybki czas schnięcia oraz maksymalną trwałość do 5 dni bez odprysków i pęknięć. Nowoczesna samopoziomująca formuła gwarantuje, iż lakier nie pozostawia smug, a jego nakładanie jest czystą przyjemnością. Intensywny pigment gwarantuje, iż jedna warstwa lakieru w pełni kryje naturalną płytkę paznokcia, a efekt połysku jest olśniewający. Dzięki zastosowaniu nanocząsteczek usunięcie lakieru jest bardzo łatwe i szybkie, a lakier nie pozostawia przebarwień na naturalnej płytce.

nail-polish-carminio-carmine-red mistero milano

Lakier nie zawiera substancji szkodliwych takich jak: Toluen, Formaldehyd, DBP. Jest to zwykły lakier do paznokci z profesjonalnej linii. Oczywiście w ofercie mają tą samą gamę kolorystyczną lakierów hybrydowych UV :)

lakier do paznokci-carminio-carmine-red-mistero milano

A to że WSZYSTKO O CZYM MÓWIĄ JEST PRAWDĄ, SAMI ZOBACZCIE NA FILMIKU.

Na paznokcie nałożyłam tylko bazę – bezbarwną odżywkę Sally Hansen, aby zabezpieczyć paznokieć przed jakimś ewentualnym aleee. Nie użyłam żadnego topcoatu, nabłyszczacza i tym podobne. Ani żadnego preparatu przyśpieszającego wyschnięcie lakieru. Lakier pięknie się błyszczy, i bardzo łatwo usuwa.

OTO EFEKT

 

A JAK WYTRZYMAŁOŚĆ LAKIERU SPRAWDZA SIĘ W PRAKTYCE??

 

A MÓWCIE CO CHCECIE !!!
EKSTREMALNIE PRZETESTOWANY !!!
BO MOŻNA I TAK ;)