Kolejny filmik o hybrydach.
Jeśli zależy ci na pięknie wyglądających naturalnych paznokciach na dłużej.

Lub jeśli nie możesz nosić kolorowych pomalowanych paznokci do pracy,
co się też w niektórych firmach zdarza,
a nie chcesz żeby twoje paznokcie wyglądały jak ręka od faceta.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=g-yDCUQvtMo[/youtube]

Co do ściągania lakierów hybrydowych zdania są podzielone. Czy ściągać lakiery zmywaczem do paznokci? Tak. Czy piłować paznokcie z hybrydą zamiast moczyć w zmywaczu? Tak. Sama musisz wybrać wygodny dla ciebie sposób. Jeśli klientka nie ma czasu na moczenie paznokci, użyj bloku, kostki lub frezarki żeby spiłować hybrydową warstwę. Jeśli zrobisz to umiejętnie nic się paznokciom nie stanie. Niektóre osoby nie preferują zapachu zmywacza do paznokci, nie chcą moczyć rąk( bo też nie wiadomo co taki zmywacz w sobie ma i jak zareaguje płytka paznokcia) to wtedy piłuj. Jeśli nie masz jeszcze pilnikowej wprawy użyj zmywacza do paznokci z acetonem. Teraz już produkują zmywacze do paznokci bez acetonu które mają taki skład że spokojnie ściągniesz nimi hybrydę i nawet akryl. Moczenie około 10 minut.

Jeśli masz jeszcze jakieś inne pytania odnośnie hybryd które ci się nasuwają, bo nie chcę tu pisać elaboratów, pytaj w komentarzach a na pewno ci na nie odpowiem.

Ja cały czas noszę hybrydę na paznokciach właśnie tą którą widziałaś na filmiku. Paznokcie wyglądają na zadbane błyszczące i naturalne. Poza tym odrost przy takim odcieniu prawie w ogóle nie jest widoczny, więc spokojnie ponosisz paznokcie 2 tyg. Paznokcie hybrydową warstwą są zabezpieczone przed mikro urazami i nie tak szybko się łamią a my zaoszczędzamy czas bo nie musimy ich co 3 dni malować. Poza tym hybrydowa warstwa jest na tyle giętka i elastyczna i bardzo fajnie współpracuje z płytką, że lakier ci nie odpadnie nie pokruszy się nie połamie na wolnym brzegu. Prosta sprawa :)