Od kilku lat szukam wacików do paznokci, które były by idealne. Próbowałam już kilku, włącznie ze zwykłymi płatkami kosmetycznymi. Każdy z nich zawsze zostawiał jakiś niewidzialny na pierwszy rzut oka pyłek. I nie pomagało, że próbowałam dobrze odpylić paznokieć szczoteczką. Zawsze musiało coś zostać.

Zwykłe waciki bezpyłowe 12 warstwowe się nie sprawdziły. Rwą się strasznie.

A wszystko wychodziło dopiero przy samej stylizacji, podczas próby nakładania bazy. Nic tak nie potrafi podnieść ciśnienia jak próbowanie wygrzebania farfocla pęsetą :)

testujemy waciki do paznokci

Mam nadzieję że pożegnałam się z tym raz na zawsze, bo o to na co się natknęłam w sieci, a dokładnie zamówiłam z Aliexpress.

O ile lakierów, i ozdóbek z Aliexpress nie polecam, to z wacikami warto spróbować. Lint-Free Woven Nail Wipes.

waciki bezpylowe do paznokci lint free

Byłam do nich nastawiona naprawdę sceptycznie. Kosztowały mnie aż niecałe 2 i pół dolara, za 360 szt. Już żałuję że nie zamówiłam więcej. Bo raz że wychodzi malutka paczuszka,  a ja zawsze zamawiam najpierw próbkę . To po drugie, na przesyłkę od nich czeka się około 3 tygodni. Wszystko leci z Chin niestety. Wierzcie mi, że u mnie w UK, standardowa paczka wacików to koszt jakieś 5 funtów, w normalnej hurtowni kosmetycznej.

Lint-Free Woven Nail Wipes. waciki do paznokci ktore musisz mieć
Jeśli nie chcecie czekać aż tak długo na przesyłkę, możecie je zamówić drożej z innych internetowych sklepów. Dziewczyny na facebookowym live mi podpowiadały :) że można je spotkać na Ebay, allegro też.

Apropo.. Piszę do was, i właśnie się zreflektowałam że zjadłam pół tabliczki mlecznej czekolady z orzechami. Ech.. na jesienne dni jak znalazł ;)

Dobra. Co w tych bawełnianych wacikach takiego fajnego. Lint free,co oznacza że się nie strzępią. Świetnie absorbują płyny. Są nie rozerwalne !!! Mega cieniutkie. Jeden wacik wystarcza na wszystkie 10 paznokci. Więc oszczędzamy. W tym tyg. sprawdzę jeszcze, jak się nimi ściąga lakiery hybrydowe za pomocą klipsów.

waciki bezpyłowe które musisz mieć

A więc co w sobie taki wacik powinien mieć, aby spełnił wszystkie nasze oczekiwania:
Nie powinien pylić, i zostawiać pyłków.
Powinien posiadać miękką równą strukturę.
Materiał powinien bardzo dobrze absorbować wszelkiego rodzaju paznokciowe płyny.
Nie powinien się rozwarstwiać, strzępić i dziurawić.
Powinien na długo wystarczyć, a więc być ekonomiczny.
Powinien bardzo dobrze współpracować nawet z mocnymi płynami, takimi jak chociażby aceton.

Te waciki lint free spełniają wszystkie powyższe zadania. Tutaj widzicie dokładnie ich strukturę.

które waciki do paznokci najlepsze

à propos wiecie jak inaczej można nazwać waciki do paznokci? Widziałam na jednej stronie: Tampony z waty celulozowej. A dokładnie jest to wielowarstwowa bielona wata celulozowa, a więc to są te waciki, które kupujecie standardowo w hurtowniach i zwykle są one 12 warstwowe. Co jak co, ale jakoś nie bardzo mi się to kojarzy z paznokciami. Paznokciowe tampony heh. Fakt że wyglądem waciki z Aliexpress przypominają kawałek damskiej wkładki lub podpaski, lub jak dziewczyny z live-a mówiły, plasterek na ranę, czy ściereczka do kuchni.

Tutaj macie link do facebookowego live. Kto nie mógł być na żywo

Osoby do których jeszcze w tym tygodniu lecą próbki wacików.
Trudno było wybrać. Miały być dwie osoby, wyszły 4.
Dziewczyny podajcie mi dokładne adresy do wysyłki na facebookowym messenger.

próbki wacików do paznokci lint free
Beata Krzyś Pietras. Za dobrą odpowiedź lint free, aktywność na live, i linkową burzę mózgów :) Jesteś moim faworytem 1 :)

Aleksandra Jaworska. Za dobre pytanie odnośnie klipsów.

Alina Głowacka, za trafieniem z Aliexpress i aktywność na live.

Dominika Jolanta Fabiszewska. Za dobrą odpowiedź lint free.

Zamawiacie czasami coś z Ali ?? Jeśli macie jeszcze jakieś konkretne namiary na waciki do paznokci lint free, piszcie w komentarzach. Dajcie znać czy waciki także u was się sprawdziły.

We stand and fight kids antyvirus face mask

Social Distancing antyvirus face mask

Stop Corona antyvirus face mask

NOWE SZKOLENIE ! BABYBOOMER !!

NOWE SZKOLENIE !!! AKWARELE

NOWE SZKOLENIE ! ORNAMENTY I STOPNIA

WARTO MIEĆ