Uwielbiam pastele na paznokciach, i kocham urlop. Nic mnie nie ogranicza, i mogę z paznokciami wyczyniać co chcę.
W tym przypadku zdobienia zmieniałam co tydzień. W sumie to już 3 razy.  Zdjęć nie miał mi kto robić, więc robił je mój tato, telefonem komórkowym. Mówiłam tylko gdzie ma przycisnąć, a kompozycję i inne szczegóły ustawiałam sama. Część zdjęć zrobiłam także sama, u rodziców na działce :)

Zobaczcie co z tego wszystkiego wyszło. Tak naprawdę wszystko było robione na kolanach, bez wycinania skórek, bo w Polsce u siebie w domu nie mam ani stolika manicure, ani odpowiednich narzędzi, których do samolotu i tak nie mogłabym wnieść. :(

Zdjęcie robione na pięknej działce  moich rodziców. Idealne dzienne słoneczne światło.
Jest naprawdę cudnie. idealna oaza spokoju, więcej mi nic nie trzeba.

LAKIER HYBRYDOWY GELLACK UV PRO – 201 BE DELICIOUS! – PUDROWORÓŻOWY
LAKIER HYBRYDOWY GELLACK UV PRO – 204 CUT THE JEANS! – LAWENDOWO-NIEBIESKI

Paznokcie zrobione siostrze razy 2, plus stopy. Chciała bordo. Mówię “pogięło cię”?? bordo się nosi na jesień, zimę !!!:) To się nazywa siła perswazji. Krótkie paznokcie, bo sama sobie je zniszczyła  piłowaniem żeli. Więc, baza proteinowa indigo, a na to hybryda EVO, i mówię: kuruj paznokcie dopóki nie odrosną!!!

LAKIER HYBRYDOWY GELLACK UV PRO – 200 JUMP IN! – TURKUSOWO-BŁĘKITNY
LAKIER HYBRYDOWY GELLACK UV PRO – 205 WEAR PINK! – FIOLETOWO-RÓŻOWY

Proteinowa baza zostaje siostrze. Niech ma:) Czego się nie robi dla siostry ;) Nie wezmę bazy ze sobą. Kupię sobie drugą na miejscu w UK. I tak nie wiem czy się zmieszczę do samolotu w jednej malutkiej plastikowej torebeczce,  z 10-cioma lakierami, nie mówiąc o moich dwóch fluidach, i kosmetykach pierwszej potrzeby, I tak zostawiłam połowę w domu, przydadzą się na sierpień jak coś ;)

Siostra zaszalała, bo stwierdziła skoro już mnie dorwała, to buch zmiana koloru co tydzień, na jej rękach i stopach też. Bo jej się znudził. Przy jej i tak już przepiłowanej płytce.  Więc za drugim razem, wylądował jednak kolor bordo, ale na stopach. Chciała uparciuch to ma:)

Mama zrobiona na stopach. Piękny malinowo budyniowy kolor, czyli znów wear pink. Zdjęcia stóp nie zrobiłam. Jakoś mi wyleciało z głowy:( Jeśli w sierpniu nie przyjadę, będą jej się trzymać z jakieś pół roku, a nawet rok, dopóki nie wypiłuje ;)

Poza tym moja stara qmpela ze szkolnych czasów przychodzi na pogaduchy, a że ma prawie idealna płytkę, to grzech jej nie wykorzystać:) Chciała żeby nauczyć ją ombre. Więc ma:) Was też nauczę ;)


Mam dla was kilka propozycji hybrydowych kolorów, idealnych na lato, i na słoneczne dni. Jeśli lubicie dobrze kryjące kolory, i dosyć spore pojemności lakierów bo 10 ml. Za nie wygórowaną cenę.

Moje ulubione to oczywiście wrzosy, które świetnie komponują się z nudziakami. Przygaszony niebieski w kolorze jeansów również, świetnie się sprawdzi.

Neonowe nasycone pomarańcze również uwielbiam, dobrze współgrają z opaloną skórą. Nie zdążyłam już ich wypróbować na swoich dłoniach, ale tu macie wzornik i konsystencję lakierów. Zawsze inaczej wyglądają w buteleczce, niż już gotowe po utwardzeniu na paznokciach.

Na ZIELONY LAKIER HYBRYDOWY GELLACK UV PRO – 203 DRINK MOJITO! – LIMONKOWY

i ŻÓŁTY LAKIER HYBRYDOWY GELLACK UV PRO – 202 EAT BANANA! – BANANOWY

się nie zdecydowałam, nie jestem jeszcze na tyle odważna:) Macie jakieś propozycje na połączenie zieleni i żółci? :)

Co do samych hybryd EVO, są dosyć elastyczne.Więc to dobrze, bo idealnie współpracują z płytką paznokcia. Na tyle elastyczne, że kiedy przypadkiem ubrudziłam sobie wierzchnią stronę dłoni, trudno było zdrapać hybrydę. Dopiero oliwka pomogła. Zdejmuje się je całkiem nieźle. Troszkę ciężej jeśli tak jak ja, położycie bazę proteinową Indigo, jak w przypadku mojej siostry. Natomiast jeśli wykorzystacie wszystkie produkty Evo, lakiery ściągniecie w ciągu 5 min.

Odważyłybyście się na żółty i zieleń? jakie są wasze ulubione letnie kolory?

Ach czemu muszę wracać. Polskie lato jest takie piękne:(

Wpis powstał we współpracy z evonails.pl

NOWE SZKOLENIE ! ORNAMENTY I STOPNIA

WARTO MIEĆ

POLECAM