Zniszczone paznokcie po hybrydach? Cienka płytka która wygina się w każda stronę? To już nie problem. Hybrydowy manicure, który nie tylko że nie zniszczy wam paznokci, ale je pielęgnuje. Super co? A to za sprawą ekstraktu z żywicy z drzewa pistacjowego, czyli inaczej MASTYKS, która posiada właściwości wzmacniające i pogrubiające płytkę paznokcia.

Jak nie kojarzycie co to drzewo pistacjowe, bo generalnie nic to nie mówi, to idźcie do sklepu kupić pistacje ;) Po więcej info klikajcie w fotki.

Jest to miękka, aromatyczna żywica naturalna, pozyskiwana z balsamu wyciekającego z kory drzewa pistacji kleistej. Znane są jej właściwości bakteriobójcze i grzybobójcze.

Mastyks stosowany jest także do sporządzania werniksu, służącego do utrwalania malowideł, nasycania podobrazi drewnianych, oraz sklejania płócien. SKORO UTRWALA OBRAZY, TO PAZNOKCIE TYM BARDZIEJ :)

Hybrydę nakłada się jak lakier, na specjalną bazę hybrydową. Lakier jest wytrzymały jak żel. Sam manicure utrzymuje się przez ponad 14 dni, i jest odporny na zarysowania. Zdejmujemy go bez spiłowania, i  bez naruszania płytki, hybrydowym removerem 5-7 minut, więc bardzo krótko. I O TO CHODZI. Lakiery zupełnie bezpieczne dla paznokci. Formuła „3- free”: nie zawiera formaldehydu, toulenu i DBP. czego chciec więcej?

Więcej na temat LAKIERÓW HYBRYDOWYCH HYBRYD CARE SALON TREND jak wyglądają, i jaką mają konsystencję,  w krótkim filmiku poniżej.

Aaaa no i MÓJ SEKRET !!! Prawie bym zapomniała ;)

Zawsze się zastanawiałam patrząc na czyjeś paznokcie: Jak to jest, że LAKIER PIĘKNIE I RÓWNO POŁOŻONY BARDZO BLISKO SKÓREK?? Samym lakierowym pędzelkiem aż tak blisko się chyba nie da??!!! Zajęło mi to kilka lat zanim do tego doszłam. A to dlatego że, większość z was nie mówiąc o stylistkach, bo one też nie wiedzą, o tym jeszcze nie wie :)

Nie tak dawno odkryłam przez przypadek, tzw. metodę CLOSE UP. Że mi to też wcześniej nie przyszło do głowy. PO NAŁOŻENIU LAKIERU NA PŁYTKĘ, BIERZEMY ZWYKŁY LINER, I MALUJEMY PIĘKNĄ HYBRYDOWĄ LINIĘ BLISKO SKÓREK !!! EFEKT? PAZNOKCIE BEZ ODROSTÓW NA DŁUŻEJ !!

A poniżej przykładowa stylizacja jaką wykonałam właśnie tymi lakierami. I Metoda CLOSE UP. Warto sobie ułatwiać życie ;)


Kolory których użyłam.

PIELĘGNACYJNY LAKIER HYBRYDOWY HYBRID CARE 12ML – 148 – MOLLON PRO
PIELĘGNACYJNY LAKIER HYBRYDOWY HYBRID CARE 12ML – 149 – MOLLON PRO
PIELĘGNACYJNY LAKIER HYBRYDOWY HYBRID CARE 12ML – 150 – MOLLON PRO

Więc linery w ruch, i próbujcie :)

We stand and fight kids antyvirus face mask

Social Distancing antyvirus face mask

Stop Corona antyvirus face mask

NOWE SZKOLENIE ! BABYBOOMER !!

NOWE SZKOLENIE !!! AKWARELE

NOWE SZKOLENIE ! ORNAMENTY I STOPNIA

WARTO MIEĆ