Strong Gel Lack Salon Trend to najnowsza linia lakierowo-żelowych produktów Mollon PRO. 12 ml. Jeśli macie trudną płytkę paznokcia, a zależy wam na trwałym hybrydowym  manicure, to jest opcja dla was. Lakiery utrzymują się do 3 tyg. a nawet dłużej, w zależności od kondycji płytki. Klikajcie w zdjęcia po więcej info. Jak na 12 ml czyli duużoooo, i taką jakość, cena jest całkiem ok.

Są to tak zwane lakiero-żele, co oznacza że trzymają się jak żel, i swoimi właściwościami przypominają żel, a ściągają się jak hybryda, i tak też je nakładamy. Inna ogólna nazwa takich żeli to soak off, czyli matowienie i aceton. Ultra mocna przyczepność, zachowany blask i moc koloru. 2 warstwy, każda z nich po 120 sekund w lampie UV, lub 60 sekund w lampie LED. Odporne na zarysowania.

Nie zawierają formaldehydów i ich pochodnych, kamfory, oraz TPO czyli TyreoPerOksydazy, nie zagłębiając się w szczegóły. Więc brawo dla alergików. Wymagają bazy i topu. Zanim je nałożymy dokładnie mieszamy lakier rolując przed użyciem.

U mnie widzicie trzy podstawowe kolory. Ja wybrałam lakiery z drobinkami, bo takich nie mam jeszcze w swojej kolekcji. Mienią się rożnymi kolorami, w zależności jak na nie pada światło, dając tak zwany efekt kameleona. Natomiast wy macie do wyboru ich o wiele więcej. Nie miałam z nimi żadnego problemu przy utwardzaniu w zwykłej lampie UV 36 watt. Pozostawiają niewielką warstwę dyspersyjną.

Poniżej test kolorów.

I przykładowa stylizacja. Użyłam tutaj kolorów S.024 Obsidian, i S.026 Fluorite, oraz naklejki wodnej.

Jak wyglądają kolory na paznokciach, kolor S.027 Torbernite, oraz przykładowe zdobienie na tipsie macie poniżej. Do zdobienia użyłam białego UV/LED Decor Gel

Jak wam się podobają kolory? Prawda że inaczej wyglądają niż na zdjęciach w sklepie?? Dlatego przed zakupem danego koloru, koniecznie poszukajcie testów, lub wzorników, jak wyglądają w rzeczywistości.

We stand and fight kids antyvirus face mask

Social Distancing antyvirus face mask

Stop Corona antyvirus face mask

NOWE SZKOLENIE ! BABYBOOMER !!

NOWE SZKOLENIE !!! AKWARELE

NOWE SZKOLENIE ! ORNAMENTY I STOPNIA

WARTO MIEĆ