Na urlopie zwykle zaopatrujemy się w niezbędne kosmetyki. Chociażby lakiery do paznokci, czy preparaty ułatwiające nam usuwanie skórek, podczas naszego manicure.

Eveline Cosmetics-preparat do usuwania skorek

Ja przeważnie wszystkie kosmetyki kupuję już na miejscu, gdziekolwiek jestem. Nie chce mi się ich dźwigać w podróżniczej torbie;) Chyba że nie mam możliwości aby zaopatrzyć się w nie na miejscu to wtedy kupuję wcześniej. Czas urlopu czy wakacji jest czasem dla nas. Gdzie mamy prawo dogadzać sobie ile wlezie, i kupować to na co mamy ochotę, nie myśląc co będzie potem ;)

A że ja uwielbiam kosmetyczne nowinki, często korzystam z okazji i zakupuję nowe produkty.

Zaczynamy od firmy Eveline Cosmetics i ich preparatu do usuwania skórek w tubce.

Jakościowo produkt jak najbardziej ok. Kupując jakoś nie dokładnie przyjrzałam się tubce i jej zakończeniu, które jak na filmiku widziałyście jest dosyć duże. Dlatego warto w tym przypadku posłużyć się zwykłym pędzelkiem linerem, na który wyciskamy nasz preparat i dopiero wtedy bezpośrednio zaaplikować na skórki.

Pojemność preparatu 12 ml. Przydało by się więcej. Ale jeśli użyjemy linera spokojnie starczy nam na dłużej.

Druga sprawa to tak jak widziałyście czas ekspozycji na naszych skórkach maksymalnie nie przekraczający minuty. Nie próbowałam przedłużać działania, więc nie wiem jakie są skutki preparatu jeśli zostawimy go na skórkach dłużej. ewentualnie możecie próbować na nogach ;)

Zwykle byłam nauczona że aplikuję sobie preparat do usuwania skórek na obydwie dłonie, czekam do 2 minut wtedy się bawię w ściąganie. Tutaj jest inaczej. Nie jesteśmy w stanie od razu zrobić całej dłoni. Po aplikacji na 5 palców, zaraz musimy ściągać preparat z pierwszego palca, i bawić się ze skórkami. I zanim dojedziemy do ostatniego palca, czas ekspozycji naszego preparatu na ostatnim palcu wyniesie nam grubo 2 minuty jak nie więcej. Chyba że ściąganie skórek wykonujemy bardzo szybko czego nie polecam:)

Ok. koniec biadolenia :) Sumując zostaję przy tradycyjnych buteleczkach z pędzelkiem. Choć skład preparatu do usuwania skórek z Eveline Cosmetics  i jego zastosowanie jak najbardziej na duży plus.

Oto gdzie możecie go kupić:
Klikajcie w obrazek a przeniesie was do sklepu.

Eveline Cosmetics-preparat do usuwania skorek-sklad