Pomyślałam sobie że po używaniu długi czas żelu, lakierów hybrydowych itp. czas na odnowę paznokci, i powrót do naturalności.Tym bardziej że za niedługo lato :)

Poszłam do sklepu i oooo !!!! Około 8 funtów jak nie więcej nie moje;) Ale jak tu nie zainwestować w dobrą odżywkę do paznokci tym bardziej jeśli chodzi o firmę O.P.I??

ODŻYWKA DO PAZNOKCI OPI 3 W 1

Na półkach widziałam wiele odżywek wzmacniających do paznokci ale wszystkie z formaldehydem którego się boję i wystrzegam jak ognia. Długo się wahałam aż wreszcie kupiłam.

OPI ODŻYWKA DO PAZNOKCI

Odżywka do paznokci 3 w 1 czyli lakier bazowy base coat, nabłyszczacz czyli top coat, i odżywka wzmacniająca paznokcie czyli strengthener. W zależności w jaki sposób chcesz lakier nakładać.

ODŻYWKA DO PAZNOKCI OPI

Jak widzisz jest to lakier i odżywka bez formaldehydu. Jedna z 3 chyba które znalazłam na sklepowej półce warte polecenia. Bo reszta z formaldehydem. Ceny podobne a firmę O.P.I znam

A o to instrukcja:

ODŻYWKA DO PAZNOKCI OPI INSTRUKCJA

Jedna butelka to jeden kompletny program. 3 zastosowania:

Jako lakier bazowy: nakładaj przed lakierem właściwym żeby lakier trzymał się na paznokciach dłużej.

Jako nabłyszczacz czyli top coat: nakłądaj na lakier właściwy aby uzyskać piękną błyszczącą długo trzymającą sie na paznokciach powierzchnię.
Jako odżywka wzmacniająca na paznokcie którą właśnie wybrałam: nakładaj co drugi dzień jako gwarancja mocnych elastycznych odpornych na złamanie paznokci.

Pierwszy dzień boom odżywka 2 warstwy.
Trzeci dzień boom odżywka 1 warstwa.
Piąty dzień boom odżywka 1 warstwa.
Siódmy dzień wszystko zmywasz i powtarzasz od nowa.

Proste co?? Sama jestem ciekawa jakie będą efekty. Póki co jest mój pierwszy dzień. Za tydzień po zmyciu się okaże czy coś się zmieniło.

Cena jak pomyśleć dosyć droga. Z racji tego że mam zniżki w hurtowni kosmetyczno fryzjersko paznokciowej, pokusiłam się o zakup. Bo jako detal jest drożej. Oczywiście zapomniałam że na etykietkach z cenami brakuje 20 procent Vat-u który sobie trzeba pózniej przy kasie doliczyć. Ale cóż. O.P.I  to O.P.I Raz babie śmierć heh

ODŻYWKA DO PAZNOKCI OPI CENA

Cena 6.75 funta plus 20 procent VAT

W Polsce gdybyś chciała ją znaleźć to szukaj pod nazwą OPI Start to Finish 3w1 baza odżywka top + Lakier. Na alegro znajdziesz w granicach 47 zł już z dostawą. Albo w drogeriach Sephora ale już drożej.

OPI start to finish

Gdzie pisze: Wielofunkcyjny preparat do paznokci. Łączy w sobie właściwości warstwy bazowej, utwardzacza oraz odżywki wzmacniającej.
Nadaje lakierowi przepiękny blask i sprawia, że lakier na paznokciach trzyma się o wiele dłużej.
Można go nosić samodzielnie dla wzmocnienia paznokci bądź pod kolorowy lakier dla zapewnienia większej przyczepności lub jako warstwa wierchnia dla utrwalenia koloru i nadania połysku.
Najwyższej jakości base, top i odżywka  sprawia, że lakier długo, utrzymuje się na paznokciu i dobrze, mocno do niego przylega.

  • Zwiększa przyczepność lakierów kolorowych do paznokci.
  • Produkt nietoksyczny. Łatwy w aplikacji
  • Zapobiega odpryśnięciom lakierów.
  • Zapobiega odbarwieniom paznokci, które czasami powstają po używaniu ciemnych lakierów.
  • Wydłuża trwałość manicure
  • Wzmacnie paznokcie
  • zapobiega powstawaniu smug
  • nadaje lakierowy lustrzany połysk
  • Pojemność: 15 ml

Lakiery OPI są bardzo łatwe w nakładaniu.
Nie ma odprysków, nie zółknie i nie zostawia smug!
Trzyma minimum 10 dni!

Stosowana w profesjonalnych salonach !

Poza tym już wcześniej kupiłam sobie olejek do skórek. Dużego wyboru w zasadzie nie było ale cóż. Nie był drogi jakieś 2 funty. Pachnie jak migdałowy olejek do ciasta:) tylko że zapominam go aplikować codziennie przed spaniem. Mam bardzo suche skórki i wały okołopaznokciowe. Więc muszę je odżywić i zregenerować.

BEAUTY SECRETS OLIWKA DO SKÓREK

 

Skusiła byś się?? Mam nadzieję że że było warto:) Jakie odżywki do paznokci polecisz?? Oczywiście bez formaldehydu!!! rzecz jasna:)