Zobaczcie co można wyczarować lakierami hybrydowymi 3w1,
czyli takimi, które nie wymagają ani bazy ani topu.


Ale najpierw krótka recenzja.

Z racji tego że lakiery nie pozostawiają warstwy dyspersyjnej, są bardzo dobrze napigmentowane, i mają żelową konsystencję, możemy je wykorzystać w zdobieniu paznokci na kilka fajnych sposobów.

Sposób nr.1. Metoda na sucho. Czyli wykonujemy zdobienia linerem, na już poprzednio utwardzonym lakierze. W taki sposób można np. namalować róże.

Sposób nr.2. Metoda na mokro, czyli tzw. sharm effect. Malujemy linerem wzorki na mokrym lakierze, zanim jeszcze utwardzimy go w lampie.

Sposób nr.3. Lakiery 3 w 1 świetnie się sprawdzają we wszelkiego rodzaju pyłkach. Tutaj macie efekt lustra tzw. mirror glow, czyli wcieramy gąbeczką pyłek na utwardzony już kolor hybrydy.

Sposób nr.4. Lakiery świetnie się sprawdzają w zdobieniach sugar efekt, ponieważ mają żelową konsystencję więc się nie rozlewają. Czyli wykonane linerem zdobienia posypujemy proszkiem akrylowym, i utwardzamy w lampie.

Sposób nr.5. Świetnie wyglądają zdobienia wykonane lakierem, na matowym top coat. Tutaj użyłam do zdobień tego samego koloru lakieru co cały paznokieć, ale wy możecie użyć różnych kolorów.

Sumując: Mimo tego że lakiery nie wymagają bazy ani topu, są kompatybilne, i możecie ich użyć, tak jak ja użyłam topu matt.

W przeciwieństwie do standardowych hybryd, w przypadku lakierów 3w1, zawsze używam bez kwasowego primera na sam wolny brzeg paznokcia. To przedłuża ich żywotność na paznokciach.

Czas namaczania hybrydy w acetonie u mnie wyniósł około 10 minut. Lakiery są troszkę bardziej oporne na aceton, ale to dlatego że mają konsystencję żelu, niż np. hybrydy 3w1 z Mollon Pro, o których mówiłam wcześniej, o rzadkiej konsystencji, których czas usuwania to 5 minut.

Numeracja przykładowych kolorków których użyłam,
jeśli wam się spodobały, i chciałybyście takie mieć.

Lakiery są dostępne w całkiem sporej palecie w sklepie dobrarada. Zresztą pukajcie w zdjęcia, to przeniosą was w odpowiednie miejsce:) Mają przyzwoitą cenę, na każdą kieszeń. No i formuła 3 free. Dla mnie to zaoszczędzony czas i pieniądze. I tak jak mówię, żadnych problemów w nakładaniu i utwardzaniu, oczywiście jeśli macie mocne lampy 36 watt. Zanim włożycie paznokcie do lampy, poczekajcie aż lakier się sam dobrze wypoziomuje.

Czas zrobienia całej stylizacji bez zdobień, normalne tempo 45 minut max. Dlatego że nakładacie kolor na całe 5 paznokci od razu. A jak jesteście w tym dobre, to sprężycie się do 30 minut. A jeśli macie lampy LED zamiast standardowych UV, to już wogóle miodzio:) Możecie zrobić sobie paznokcie prawie przed samym wyjściem ;)

NOWE SZKOLENIE ! ORNAMENTY I STOPNIA

WARTO MIEĆ

POLECAM