Wiele razy odradzałam Wam zestawy hybrydowe Semilac-a, głównie  ze względu na słabą lampę mostek 9 watt, ale…

Teraz w zestawie na swój domowy użytek, na wypad za miasto, i spakowanie do walizki, macie mocniejsza lampę LED 24 watt, i aż 15 produktów tej marki. I to po na prawdę okazyjnej cenie. Wszystko jest pięknie zapakowane w jednym pudełku. Cena zeszła z 350,00 zł na na 198,00 zł. Więc zestaw macie o 150 zł taniej, ale tylko do końca miesiąca.

W zestawie jest wszystko co potrzebujecie, aby zrobić hybrydowy manicure. A więc nie potrzebujecie kupować wacików, pilniczków, acetonów, removerów itd.

 

 

 

 

W zestawie macie bazę i top 7ml. osobno, więc to jest duży plus.
5 sztuk lakierów kolorowych mini po 3ml. każdy. Akurat na lato wystarczy, by zgarnąć letnie kolory. Oraz striper, którym usuwamy lakier

Poniżej macie poszczególne kolory lakierów. POSIŁKOWAŁAM SIĘ INNYMI BLOGERKAMI i ich zdjęciami.  Dziewczyny robicie przepiękne paznokcie. KLIKAJCIE W ZDJĘCIA. Na prawdę warto tam do nich zajrzeć.

022 Mint,

32 Biscuit,

040 Canary Green,

043 Electric Pink,

130 Sleeping Beauty

Co do lampy, bo ona oprócz lakierów najważniejsza.

Lampa posiada 2 tryby utwardzania 30 i 60 sek. to w zupełności wystarczy by utwardzić każdą warstwę lakieru. Wydajność takiej lampy to: 30 000 godzin pracy. I macie na nią aż 2 lata gwarancji. Wymiary lampy:  długość: 21 cm, szerokość: 12 cm, wysokość: 8 cm Lampa mostek posiada czujnik uruchamiający lampę po umieszczeniu dłoni, wraz z automatycznym wyłącznikiem.

Lakiery wam się skończą, ale lampa pozostanie wam na dłużej.
Tak jak mówiłam oferta ważna do końca lipca.

Zapisz się już teraz.

WARTO MIEĆ

POLECAM

WYBIERZ SWÓJ DARMOWY UPOMINEK 

UWAGA: 

w gratisie poradnik!

"Perfekcyjna krzywa C paznokcia"

Tę wiedzę musisz posiadać - to podstawa sztuki zdobienia paznokci.