Już od jakiegos czasu poluję na dobrą rękę do ćwiczeń:)

Dobra?? Co to znaczy dobra?? No dobra to właśnie taka:)

ręka do ćwiczeń nail trainer ręka do ćwiczeń

Jest to tak zwany Nail Trainer® Practice Hand, i nowy  kosztuje bagatela 100 funtów!!! Ale można też znaleźć na alegro używane na aukcji jeśli wygrasz za połowę ceny:)

Któraś z was miała lub ma taką ręke? I jak sprawdziła się?

Czasami dobrze jest mieć taką rękę bo nie zawsze klientki chcą takie zdobienia na jakie właśnie my mamy ochotę zrobi. czasami nie chce nam się już masakrowac własnych paluszków. Poza tym ćwiczymy zdolności manualne dwoma rączkami tak jakbyśmy miały klientkę tylko że sztuczną;)

Najpierw myślałam nad zakupieniem drewnianej:) Ale nigdzie nie mogę jej znaleźć. Drewniana taka której zginają się każde paliczki tak jak u tej powyżej:)

Tą którą widzicie wyżej na zdjęciu widziałam już wiele razy na różnych youtubowych paznokciowych filmikach instruktażowych u znanych stylistów paznokci:)

Z takiej ręki korzysta na przykład Greg Corner z Young Nails.uk

Taka ręka w przeciwieństwie do żywego modela nigdy nie narzeka, zawsze jest dostępna, i nigdy jej nie zranisz podczas nauki stylizacji. Na takiej ręce możecie śmiało testować nowe pomysły:) Przykręca się ją do stolika. W pakiecie jeśłi zakupicie nową dostajecie dodatkowo 100 specjalnych tipsów 5 rozmiarów po 20 paznokci, primer, cleaner, klej, instrukcjępo kroku co i jak, kartę postępu, płytę instruktażową DVD w kilku językach. Ręka jest przeznaczona do żelu, akrylu, fiber glass, zdobień nail art, i wiele innych. Polecana przez większość liderów paznokciowej branży takich jak: Creative, Essential Nails, NSI, Young Nails i Magnetic. Zastanawiam się tylko jak potem dokupić osobno tipsy do takiej ręki? :/

A o to filmik: TUTAJ

No i jak tu nie mieć takiej ręki?? :)

 • Witam Trafiłam na Pani strone prapwzdkoyo ale muszę przyznać że dużo można się z niej dowiedzieć fajnie że istnieje taka DARMOWA nauka bez wychodzenia z domu JA rf3wnież robię paznokcie-tipsy (samouk) i mam ogromny problem właśnie z efektem ŁOPATY! ;/ są takie płaskie, a jak zrobie jakieś ozdoby to już totalna porażka bo na płytce są płaskie jak łopata a pozniej tam gdzie kryje ozdobę to powstaje taka gf3rka..:( Bardzo bym prosiła o jakieś linki w Pani wykonaniu jak ładnie zbudować paznokcia,jakich żeli najlepiej używać oraz jak zatapiać ozdoby. Z gf3ry BARDZO DZIĘKUJE i czekam na jakąś odpowiedz POZDRAWIAM SERDECZNIE !!

 • Joanna

  http://nail-center.com.pl/zubehor/ubungshande/profi-nail-trainer-patent
  jesli nadal Cie to interesuje to tutaj masz tą dłoń lecz bardzo droga

  • Magdalena Wojaczek

   Zgadza sie Joasia. Ręka zarombista lecz droga :/ ale waarto polować na używane. Akcesoria zawsze można dodatkowo dokupić

 • Izy

  Coś pięknego ta dłoń:) Nie masz jakiegoś linka gdzie można zakupic:) Też widziałam nawet pojedynczy palec:P

  • Magdalena Wojaczek

   taką dłoń możesz zakupić na ebay. ja akurat widziałam nówki i używane, aukcje ale na ebay.uk a pojedyncze palce też są?? to nie wiedziałam :)

WYBIERZ SWÓJ DARMOWY UPOMINEK 

UWAGA: 

w gratisie poradnik!

"Perfekcyjna krzywa C paznokcia"

Tę wiedzę musisz posiadać - to podstawa sztuki zdobienia paznokci.